Hakkında yorumlar Gigant

 • Ahmet
  15, 5 cm'nin tamamen normal bir daire olduğunu düşünürdüm. Tabii ki seks her zaman büyülü değildi, internette Gigant'a rastladım ve neden birkaç santim eklemeyeceğimi düşündüm. Uygulamanın bir buçuk ayı boyunca, uzuv belirgin şekilde kalınlaşırken ve sertleşirken, neredeyse 3 cm ekledim.
  Gigant
 • Ahmet
  Partnerim bir keresinde bana mutsuz bir şekilde şöyle dedi: "Evet, bugün yatma vakti hikayelerini beklemeye gerek yok. "Ne yazık ki bir buçuk santimetre eklemek için yedi cehennem çemberinden geçtim (operasyon). Ve Gigant jeli 3, 9 cm eklendi! Şimdi sadece kaliteli seks.
  Gigant
 • Κωνσταντίνος
  Heyecanlı bir durumda uzuvum yaklaşık 12 cm'ye ulaştı, bir seferde her şeyi denedim - tüm maaşımı fonlara harcadım ve hiçbir etkisi olmadıÖyleydi. Ancak 2 haftalık düzenli Gigant kullanımından sonra sonucu gördüm - uzuv 1. 5 cm'ye kadar uzadı ve ereksiyon çok daha güçlü!
  Gigant
 • Δημήτριος
  Erkek organımın büyüklüğü konusunda hep karmaşıktım. Gigant jel için bir reklam gördüm ve denemeye karar verdim. İlişkiden önce uyguladı. İlk uygulamadan sonra penis hacmi belirgin şekilde genişledi. Eylemin süresi iki katına çıktı. Bir ay sonra penis 3 cm uzadı.
  Gigant
 • Raul
  Söyleyeceğim bir şey, bu Gigant jelin gerçek bir erkek gibi hissetmeye ve bu sefer işe yarayıp yaramayacağı korkulu düşüncelerden uzaklaşmaya yardımcı olduğudur. İnternette okudum. Sadece hoş izlenimler sipariş ettim. Talimatlara göre başvuruyorum. Şimdi yeteneklerime güveniyorum.
  Gigant
Kullanıcı oyu Gigant
4
26