Kullanım deneyimi Gigant

Polonya'dan (Varşova şehri) Dmitry'den Gigant'ı kullanma ve inceleme deneyimi

Satın aldıktan sonra Gigant jelin fotoğrafı (Varşova'dan Dmitry'den)

Herkese merhaba. Jeli üç haftadır kullanıyorum.

Başlangıçta 15-16 cm var, nasıl doğru ölçeceğimi bilmiyorum ama bana yetmiyor. Önce Gigant'ın jelin nasıl kullanılacağına dair talimatlarını okudum ve genel olarak her şey açık ve kolay. Uygulamanın ilk günlerinden itibaren, sanki 25 yaşındaymış gibi ereksiyonda bir iyileşme hissettim, bu konuda belirli bir ateşleme olmadı, ancak bir copla kullandıktan sonra! Daha büyük bir kan akışı var. Gigant jeli kullandıktan sonra bir hafta geçti, penis çapındaki artış gittikçe daha belirgindir, ne başlangıçta ne de daha sonra uzunluk olarak ölçmedim ama bir şeyler arttı

Gigant jeli kullanma deneyimi (Varşova'dan Dmitry'dan)

İki buçuk hafta geçti, bir artış olup olmadığını görmek zor, ancak hacim olarak daha da güçlü ve daha sert hale geldi. Denemeye karar verdim, sürpriz bir şekilde - 17, 5 kesinlikle orada! Sadece bir buçuk tüp kullandım. Başka bir 2. 5 kaldı. Ben daha fazla kullanacağım, göreceğiz.

Gigant nereden alınır?

Sahte ile karşılaşmamak için kişisel olarak Jel'i resmi web sitesinden satın aldım ve aslında daha uygun oldu. Nereden sipariş vereceğime uzun süre bakmam gerekmedi. Üstelik bu fiyata ve indirimli.