Penis büyütme için en popüler halk yöntemleri ve araçları

Penis boyu tüm erkekler için önemlidir. Birçoğu doğal verilerden memnun değil ve benlik saygısını artırmak için penisi gerçekten nasıl büyüteceklerini düşünüyor. Herkes ameliyat için hazır değildir, ancak geleneksel tıp erkeklik haysiyetini artırmak için en uygun yöntemi sunar.

En etkili yöntemler

Penisini büyük yapmanın beş etkili yolu vardır:

 1. Vakum pompası - organa, düşük basıncın yaratıldığı özel bir şişe konur. Bu sayede penis boyutu büyür. Bu yöntemi her gün kullanırsanız, bir yıl sonra net sonuçlar görebilirsiniz. Ancak aynı zamanda ereksiyonun kalitesi de düşer.
 2. Bir yük ile germe - germek için penise tutturulur ve birkaç saat orada bırakılır. Penisin boyu uzar ancak kalınlığı azalır. Ek olarak, uygun olmayan süspansiyon deformasyona, hassasiyetin bozulmasına neden olabilir.
 3. Operasyon, penisi büyütmenin etkili bir yoludur, ancak sadece profesyonelce yapılırsa. Müdahale sonrası penis üzerinde estetik açıdan hoş görünmeyen izler kalır. Ve operasyon başarısız olursa, ereksiyonu unutabilirsiniz.
 4. İlaçlar - sadece bir süre etki verirler. Preparatların çoğu bir vitamin kompleksi ve kan dolaşımını iyileştiren maddeler içerir. Ancak penisi bu şekilde uzun süre uzatmak işe yaramayacaktır.
 5. Egzersiz - kan dolaşımını iyileştirmeyi, kandaki hormon miktarını hızlı bir şekilde normalleştirmeyi amaçlamaktadır. Penise artan kan akışı, penisin büyümesine izin verir.
penis büyütme vakum pompası

Halk tarifleri

Alternatif tıp, birkaç etkili ev ilaçları sunar:

 1. Kekik - doğrayın, demleyin, ısrar edin. Dört ay sabah ve akşam içilmeye hazır ürün.
 2. Sarımsak - ince doğrayın, alkol ekleyin, iyice karıştırın, kuru bir yerde on gün bekletin, ardından üç ay boyunca yirmi beş damla iç.
 3. Ginseng, alıç ve ginkgo yapraklarından yapılan bir infüzyon - cinsel organlara sürülür.
 4. Pelin tohumu - soğuk su dökün, yaklaşık on dakika kaynatın, sonra süzün, soğutun ve içeri alın.
 5. Tereyağı, süt ve doğranmış kuşkonmaz karıştırın, havuç ve şalgam tohumu ekleyin, elde edilen kütleyi kalınlaşana kadar orta ateşte gönderin.

Bunlar, erkek genital büyümesi için kullanılan en popüler halk ilaçlarıdır. Ancak bitkisel tıbbın olanakları neredeyse sonsuzdur, bu nedenle şifalı bitkilerin daha etkili bir kaynağını seçebilirsiniz.

penis büyütme için bitki çayı

Halk tariflerinin faydaları

Erkek organı bitkilerle büyütmenin birkaç avantajı vardır:

 1. Herhangi bir eczanede satılan bitkisel çaylar mevcuttur. Arzu edilirse sağlıklı malzemeler tarlada veya çayırda hasat edilebilir.
 2. Güvenlik - ilaçlar yan etkilere neden olur. Bitkisel ilaç kesinlikle erkek sağlığına zararsızdır.
 3. Uzun süreli etki - düzenli bitkisel tedavi istikrarlı bir sonuç verir. Hemen gelmez ama uzun süre devam eder.

Sabırla ve biraz çabayla, kesinlikle işlerinizi halledebilirsiniz.

Dezavantajları

Halk ilaçları ile arttırmanın, bilinmesi önemli olan birkaç dezavantajı vardır:

 1. İlk sonuçlar ancak birkaç ay sonra görülebilir, ancak tüm erkekler beklemeye hazır değildir.
 2. Gerekli bileşenler hazırlanmalıdır: toplayın, işleyin, kurutun ve onlardan bir infüzyon hazırlayın. Bu zaman ve çaba gerektirir.

Petrol jölesi ile problem nasıl çözülür

Bu yöntem oldukça basit ama tatsız. Üye tabandan çekilir, vazelin bir şırınga ile alınır ve penis derisinin altına enjekte edilir. Bu yöntem dikkatli bir hazırlık ve bakım gerektirir ve tıbbi deneyime sahip bir kişi tarafından gerçekleştirilir.

İşlemden sonra cilt bir potasyum permanganat çözeltisi ile tedavi edilmelidir. Tüm talimatları kesinlikle uygularsanız, sonuç şaşırtıcı olacaktır. Ancak her şeyi dikkatli yapmak çok önemlidir - Vazelinin eşit olmayan dağılımı ciddi yaralanmalara neden olur.

Doktorlar, bu penis büyütme yöntemini birkaç nedenden dolayı tehlikeli bulmaktadır:

 1. Deri altına sıkışan yabancı cisim, ancak ameliyatla çıkarılabilen bir tümör oluşumuna neden olur. Bu zamanında yapılmazsa, adam iktidarsızlık veya ampütasyon tehlikesiyle karşı karşıyadır.
 2. Petrol jölesi ile birlikte, çeşitli enfeksiyonlar kan dolaşımına girebilir ve bu da erektil disfonksiyon riskini artırır.
 3. Petrol jeli ciddi alerjilere neden olabilir ve tedavisi pahalı olabilir.

Bu tür tehlikeli komplikasyonlar, açıklanan yöntemi kullanmanın tavsiye edilebilirliğini düşünmek için bir nedendir.

penis büyütme için vazelin

Doğaçlama yöntemlerle penis nasıl büyütülür

Halk penis büyütme yöntemleri her zaman şifalı bitkilerin ve nadir bileşenlerin kullanımını içermez, bazen başka yollarla hedefe ulaşabilirsiniz. Seks dükkanı, özel maddeler içeren özel ürünler satıyor. Penis dokusuna girerek büyümesine neden olurlar. Ayrıca ucuz, zaman içinde test edilmiş yöntemler de kullanabilirsiniz. Bunlardan biri kabartma tozu.

Prosedür şu şekilde gerçekleştirilir:

 1. Cildinizi buharlaştırmak için sıcak bir duş alın, bir havluyla kendinizi kurulayın.
 2. Penisini tüm uzunluğu boyunca bitkisel yağ ile yağlayın, üstüne az miktarda karbonat sürün.
 3. Erkek organa birkaç dakika yumuşak bir süngerle masaj yapın.
penis büyütme için soda

Tüm bu hareketlerin bir sonucu olarak penisin birkaç milimetre artması gerekir. Etki oradadır, ancak yalnızca birkaç saat sürer. İşlem sırasında rahatsızlık hissederseniz, ayrıca yumuşatıcı bir krem kullanabilirsiniz.

Pek çok erkek, vücutlarının büyüklüğü nedeniyle karmaşıktır ve halk ilaçları yardımıyla erkek haysiyetinin nasıl artırılacağını düşünür. Pek çok yol var, ancak doktorlar bunları tehlikeli buluyor ve cerrahi yöntemlerin seçilmesini tavsiye ediyor.