Evde penis büyütme: evde penis büyütme

Seks, herhangi bir erkeğin hayatının önemli bir parçasıdır. Ve penisin boyutu önemli bir rol oynar. Doğa, erkeklere farklı penis parametreleri bahşetmiştir: bazıları etkileyici organ boyutuna sahipken bazıları oldukça mütevazı.

Penis büyüklüğünden duyulan memnuniyetsizlik, sadece kişisel yaşamda değil kamusal hayatta da birçok soruna yol açmaktadır. Daha güçlü cinsiyetin temsilcisi geri çekilir, kızlarla iletişim kurmaktan korkar, yakın ilişkilerden bahsetmeye bile gerek yoktur, çünkü her zaman yatakta başarısız olma ve alay edilme korkusu vardır.

Penis büyütmenin birçok farklı yolu olmasına rağmen, erkekler daha etkili ve etkili olacak ve penisi sadece daha uzun değil, aynı zamanda daha kalın hale getirmeye yardımcı olacak daha fazla yeni yöntemler icat ediyorlar.

Penisi büyütmenin en hızlı yolu ameliyattır, bu da penisin uzunluğuna 2-4 cm eklemenize izin verir, ancak bu radikal bir yöntemdir ve her erkek ameliyat masasında yatmayı kabul etmeyecektir.

Şiddetli depresyona ve hatta psikolojik rahatsızlıklara yol açabilen problemin aciliyeti nedeniyle, evde penis büyütme için çeşitli seçenekleri göz önünde bulundurmak, etkinliklerini ve verimliliğini bulmak gerekir.

Penisi evde büyütmenin yolları

Fallusu evde nasıl büyütebileceğinizi anlatmadan önce penisin ortalama boyutu hakkında birkaç söz söylemek gerekir. İstatistiksel verilere dayanarak penisin ortalama parametrelerinin 12 ila 18 santimetre arasında olduğunu söyleyebiliriz. Penis, boyuta göre sınıflandırılır:

 • 10-12 cm uzunluğundaki üye küçük bir organdır.
 • Ereksiyon sırasında boyutu 12-18 cm olan penis normal bir organdır.
 • Penis uzunluğu 16 ila 20 cm arasında olan büyük bir penistir.
 • 20 cm'den büyük bir üye, büyük bir fallus olarak kabul edilir.
penis büyütme genişletici

Evde penisi büyütmek için çeşitli cihazlar kullanılabilir - bir genişletici, bir vakum pompası.

Ek olarak, evde kendi ellerinizle gerçekleştirilen çeşitli kompleksler ve teknikler vardır.

Penisini büyütmenin en etkili yolları:

 1. Özel kremler, jeller, merhemler.
 2. Özel çekme tertibatları.
 3. Manuel düzeltme.
 4. Penise masaj yapmak.
 5. Esneme egzersizleri.
 6. Taocu teknik.
 7. Özel hareket unsurları ile mastürbasyon.

Yukarıdaki yöntemlerin her biri etkilidir ancak belirli bir durumda bir erkeğin penisine kaç santimetre ekleyebileceğini söylemek mümkün değildir. Gerçek şu ki, penisin büyümesi egzersizin doğruluğuna, erkeklerin bireysel özelliklerine ve seçilen yönteme bağlıdır.

Evde peniste bir artışa geçmeden önce, seçilen yöntemin doğruluğunu incelemek, erkeklerin bu teknik hakkındaki yorumlarını okumak, fotoğraf bilgilerine aşina olmak vb.

Evde egzersiz seçimine bakılmaksızın, seanstan önce ve sonra penisi ısıtmanın zorunlu olduğunu belirtmekte fayda var. Organın cildini daha elastik hale getiren penisin ısınması ve yumuşak dokuların ağrısız esnemeye daha duyarlı hale gelmesidir.

Erkeklik nasıl ısınır (birkaç yol):

 • Küçük ama derin bir su kabına dökün, penisinizi 7-8 dakika aşağıya indirin.
 • Ilık ve kalın bir havluyu sıcak sıvı ile ıslatın, penisi ve skrotumu sarın, 10 dakika ısıtın.
 • Kuru bir tavada bir bardak pirinci ısıtın, pamuklu bir torbaya dökün (çorapla değiştirebilirsiniz), penisini sarın. Isınma süresi 5 dakikadır.

Daha güçlü cinsiyet temsilcilerinden gelen geri bildirimler, penisi ısıtmanın sadece daha etkili eğitime katkıda bulunmakla kalmayacağını, aynı zamanda dikkatsiz veya dikkatsiz hareketin bir sonucu olarak organ yaralanması olasılığını da azaltacağını iddia ediyor.

Manuel düzeltme

Manuel düzeltme, yoğun etkisi nedeniyle penisi hedefleyen özel hareketlerin bir kompleksidir ve aşağıdakiler meydana gelir:

 1. Penisin yumuşak dokularında artış olur, bunun sonucunda penis istirahatte uzar ve kalınlaşır.
 2. Kavernöz (kavernöz) cisimler hacim olarak artar, bu nedenle penis dik durumda daha etkileyici boyutlar kazanır.
penis büyütme masajı

Birçoğu, organı artırmak için tek bir yöntem üzerinde durmamayı, ancak birkaç seçeneği birleştirmeyi önerir. Maksimum etkiyi ve çok daha hızlı gelecek sonucu sağlayan yöntemlerin ortak yaşam şeklidir.

Kural olarak, çeşitli egzersiz programlarına, penisin büyümesini ve egzersiz sonuçlarının konsolidasyonunu etkileyen aktif güçlü maddeler içeren özel bir krem eklenir.

Evde manuel düzeltme aşamaları:

 • Temel ısınma.
 • Rahat bir pozisyon alın, penise krem veya kayganlaştırıcı uygulayın, % 80-85 ereksiyon sağlayın.
 • İki parmak yardımıyla penisini bir "halka" ile kavrayın, penisin üzerindeki yükü hissetmek için sıkmaya çalışın.
 • Diğer elinizle kafayı hafifçe sıkarak destekleyin.
 • "Halkayı" başa doğru çekin, ona ulaşın, penisin çekme hareketini tekrarlayın.
 • Dersin süresi yaklaşık 15 dakikadır, ilk kez bu tür 50 tekrar yeterlidir.

İlk antrenmandan sonra penis ağrımaya başlarsa, üzerinde kızarıklık ve koyulaşma görülürse, egzersizi birkaç gün evde yapmaktan kaçınmak gerekir. Derslere ancak hareketlerin yoğunluğunun etkileri geçtiğinde dönebilirsiniz.

Ağrılı hisler uzun bir süre devam ettiğinde, evdeki durumla başa çıkmak için işe yaramayacak, tavsiye için bir doktora danışmanız gerekiyor, seçenek olarak adam penisini yaraladı.

Vakum pompası

penis büyütme vakum pompası

Vakum pompası özel bir cihaz olmasına rağmen evde penisi büyütmek için kullanılabilir.

Cihaz, penis üzerindeki etkisi nedeniyle hem sakin hem de dik durumda boyut olarak artmaya başladığı için düşük basınç prensibi ile çalışır.

Özel bir cihaz kullanmanın özellikleri:

 1. Evde bir antrenman 15 dakikalık süre sınırını aşmamalıdır.
 2. Eğitim sırasında acı verici hisler ortaya çıkarsa, baskıyı hafifletmeniz gerekir.
 3. En iyi etkiyi elde etmek için, cihazla egzersize etkili bir merhem eklenebilir.
 4. Bir cihaz seçerken, antrenmanınızın ilerlemesini izlemenize ve yaralanmayı önlemenize olanak tanıyan şeffaf bir silindirde durmak daha iyidir.

Ayrıca, pompanın cinsel ilişkiden hemen önce kullanılabilmesi de önemlidir, bu da yakın temas süresinin birkaç kez artırılmasını mümkün kılar, çünkü cihaz penisin hassasiyetinde hafif bir düşüşe neden olur.

Erkeklerin yorumları, ilk dersten sonra peniste görsel bir artışın gözlemlendiğini, ancak eğitimin etkisinin geçici olduğunu ve 2 saat sonra kaybolduğunu, yani penisin aynı parametre haline geldiğini göstermektedir.

Uzun vadeli sonuçlar elde etmek için, birkaç ay boyunca her gün evde pratik yapmanız gerekir. Tüm bilgileri özetlerseniz, ortalama olarak erkekler penisi 2-3 ayda 1-3 santimetre artırmayı başardılar.

Her halükarda, bir erkek mütevazı boyutunun hayatını önemli ölçüde bozduğuna inanıyorsa, milyonlarca güçlü cinsiyetin penisi büyütmesine ve kendine olan inancını yeniden kazanmasına zaten yardımcı olan büyütme yöntemlerine dikkat etmek gerekir.