Penisinizi nasıl büyütebilirsiniz? Konservatif yöntemler

penis büyütme vakum pompası

Bir erkeğin normal ortalama büyüklükte bir penisi varsa, şanslı sayılabilir. Ve bir erkeğin küçük bir penisi varsa? Kişi ona ancak pişman olabilir, çünkü böyle bir adam sürekli olarak komplekslerinin esaretinde yaşar, sadece bir şeyi hayal eder - en azından biraz penisi büyütmek için.

Penisinizi nasıl büyütebilirsiniz?

Penisi büyütmek için tüm yöntemler konservatif, cerrahi ve kombine olarak ayrılır.

Muhafazakar penis büyütme yöntemleri

Penisi uzatmak için ana koruyucu yöntemler şunlardır:

  • özel bir nozul kullanarak;
  • krem, merhem, jel, sprey kullanımı;
  • vakum pompası;
  • asılı yükler;
  • bir genişletici ile uzatma;
  • özel egzersiz ve masaj kullanımı.
penis büyütme eki

Aparat yardımı ile penisin uzunluğunu kolayca artırabilirsiniz. Bir silikon veya lateks ataşman uzunluğunu 3-10 cm artırabilir, birçok avantajı vardır: uzunluğa ek olarak penisin kalınlığını arttırır, ucuzdur, yumuşaktır, elastiktir, ereksiyonu uyarır ve ilişkiyi uzatır. . Memeler açık veya kapalı olabilir, ikinci seçenek birincisinden daha yaygındır.

Penis, özel kremler, merhemler ve jeller kullanılarak uzatılabilir. Bu fonlar kısa vadeli, uzun süreli veya yardımcı olabilir.

Vakum pompası, asıl amacı penisi uzatmak ve ereksiyonu artırmak olan bir tür pompadır. Bir pompa penisin etrafında, kan akışını uyaran, ereksiyonu artıran ve düzenli egzersizle penisi uzatan bir vakum oluşturur. Penisi içi boş bir silindire yerleştirmeden önce tabanı krema ile yağlanır, ardından pompa bir vakum oluşturur ve basınç göstergesi özel bir manometre ile ayarlanır.

penis büyütme genişletici

Üzerinden ağırlık asarak penisi uzatabilirsiniz. Bu durumda, kafa ile vücut arasında penisin derisine bir sıva tutturulur ve üzerine yükün asılı olduğu bir ip tutturulur. Egzersizler günde 15 dakika küçük yüklerle başlar, yavaş yavaş yükü artırır ve egzersiz süresini uzatır.

Genişletici ile penis büyütme - penisin yumuşak dokularının gerildiği bir cihaz. Her gün birkaç saat böyle bir cihaz kullanıyorlar. Bu, penisin uzunluğunu arttırmak için oldukça etkili bir yöntemdir.

Ameliyat

Cerrahi yöntem (operatif) ligamentotomi yapılmasını içerirken, penisin perineal kısmından sorumlu bağ diseke edilirken, penis şaftı görsel olarak 2 - 5 cm uzatılır. Bu operasyon, dik olmayan penisi uzatmanızı sağlar. , asılı.

Kombine yöntem

Kombine tedavi, ameliyatı (ameliyat) ve ardından konservatif tedaviyi (bir genişletici kullanarak) içerir. Bu yöntemin en etkili yöntemlerden biri olduğuna inanılıyor.

Son yıllarda penis büyütme kremi yardımı ile penis büyütme yöntemi popülerlik kazanmaktadır.