Penisin kalınlığını arttırmanın tüm yöntemleri

Penis büyütme olasılığı erkekleri her zaman endişelendirmiştir. Araştırmalar erkeklerin yaklaşık %30-40'ının penis boyutundan memnun olmadığını gösteriyor. Ve yapay olarak yaratılan efsane, penisin boyutu ne kadar büyükse, o kadar iyidir, bu kadar memnuniyetsiz insan sayısının giderek artmasına neden olur. Bu bağlamda, tıp durmaz ve sadece penisin uzunluğunu değil, aynı zamanda kalınlığını da arttırmaya yönelik teknikler ve cihazlar doğrultusunda sürekli olarak gelişmektedir.

penisin artan kalınlığına şaşıran kadın

Temel teknikler

Bugün, penisin kalınlığını arttırmaya yardımcı olacak birkaç teknik var. Kuşkusuz avantaj, hepsinin ev kullanımı için uygun olmasıdır. Bu nedenle, ana teknikler arasında aşağıdakilerden bahsetmek önemlidir:

  1. Manuel yöntem.
  2. Vakum pompası.
  3. Genişletici.
  4. Hormonal ilaçların kullanımına dayalı tıbbi bir yöntem.
  5. Cerrahi müdahale.

Her yöntemi daha ayrıntılı olarak ele alalım:

manuel yöntem

Erkeklere göre penis büyütmenin en kolay yöntemlerinden biri. En önemlisi, yöntemin erkek vücudu için hiçbir yan etkisi yoktur ve yardımcı cihazlar için finansal maliyet gerektirmez. Penisi uzunluk ve kalınlık olarak büyütebilirsiniz. Bunun için çeşitli egzersizler kullanılır.

Teknik olarak, uzunluktaki bir artışın, kavernöz cisimlerin dokularının gerilmesi anlamına geldiğini ve genişlemelerinin kalınlık sağlayabileceğini anlamak önemlidir. Erkeklerde genital organ dokularının manuel yöntemle gerilmesine neden olmak zor değilse, genişleme için gerekli koşul, ereksiyonun belirli bir süre devam etmesidir. Bu yaralanma riskini artırır.

Penisin kalınlığını arttırmaya yönelik egzersizler, en çok ereksiyon halindeyken etkilidir. Antrenmana düşük yoğunluklu yüklerle başlamalısınız, ardından yavaş yavaş yoğunluğu artırabilir ve egzersizleri karmaşıklaştırabilirsiniz. Egzersize başlamadan önce dokularınızı ısıtmayı unutmayın. Bu, en hızlı şekilde sıcak su ve bir bezle yapılabilir. Bir sonraki önemli nokta, bol yağlamanın varlığıdır, herhangi bir jel yağlayıcı kullanabilirsiniz. Egzersizi "kuru" ve dokuların ön ısıtması olmadan gerçekleştirirken, penis dokularında yüksek yaralanma riski vardır. Hazırlıktan sonra, alıştırmaya devam edin:

  1. Okşayarak başlayın.
  2. Maksimum ereksiyon elde edilene kadar penis üzerindeki basıncı kademeli olarak artırın.
  3. Bir elinizle penisin tabanını tutun, diğer elinizle penis başı bölgesini hafifçe çekin.
  4. Bir dakika geri çekmeye devam edin, ardından basıncı bırakın, ardından her şeyi tekrarlayın.

Evde penisin kalınlığını artırmak için egzersiz yapmak için başka bir seçenek daha var. Hazırlık aşaması benzerdir, yani ısıtma ve yağlamayı unutmayınız. Ardından penisi penis başınızdan kavrayın ve yavaş yavaş esnetmeye ve sıkıştırmaya başlayın. Maksimum voltaj anında, birkaç saniye oyalanmanız gerekir.

Egzersizden sonra, kan dolaşımını düzeltmeye yardımcı olmak için rahatlatıcı bir masaj önerilir. Dezavantajı sürecin uzunluğudur.

Vakum pompası

Bu yöntem sadece penisin uzunluğunu ve kalınlığını arttırmaya değil, aynı zamanda iktidarsızlıktan kurtulmaya da yardımcı olur. Erkekler için vakum pompası, pompalı bir silindirdir. Bu kaba bir penis yerleştirilir ve pompa yavaş yavaş havayı silindirden dışarı pompalar. Sonuç olarak, kısa sürede peniste önemli bir artış elde etmek mümkündür.

genişletici

Genişleticiler, vakum pompalarından daha az popülerdir. Genitoüriner sistem organlarının yapısında anatomik anomalileri olan erkeklerde kullanılması önerilmez. Avantajı ağrısızlık, etkinlik ve yan etki olmamasıdır.

Uzatıcı, penisin gerginliğini ve gerginliğini ayarlamanıza izin verir. Gelecekte, en iyi sonucu elde etmek için ayrıca özel çubuklar kullanabilirsiniz. Sonucun, kullanım başlangıcından bir ay sonra zaten gözlemlendiğine inanılmaktadır. Cihazın organın yapısal elemanlarının hücrelerini germediğini, ancak sayılarının artmasına yardımcı olduğunu belirtmek önemlidir. Bu nedenle elde edilen sonuç uzun süre korunur.

ilaç yöntemi

Bu yöntemin dar bir uygulama alanı vardır. Genellikle erkeklerde cinsel organların son oluşum aşamasında olduğu ergenlik döneminde kullanılır. Genellikle hormonal ilaçların kullanılmasının nedeni, endokrin bezlerinin veya genetik gelişimsel anormalliklerin işlevsizliğidir.

Cerrahi müdahale

Bu, penisin kalınlığını arttırmanın en zor ve pahalı yoludur. Ancak böyle bir müdahalenin sonuçları, kural olarak, uzun süre devam eder. Şu anda, penis derisinin altına yağ dokusunun sokulmasını içeren bir yöntem kullanılmaktadır. Böylece kalınlığı artar. Unutulmamalıdır ki zamanla bu yağ dokusu alanı tamamen yok olana kadar eriyecektir.

Günümüzde penisin kalınlığını ve uzunluğunu arttırma yöntemleri için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Erkeklerin her biri evde masaj egzersizlerinden ameliyata kadar kendine en uygun yöntemi seçebilir.