Masaj

Masaj, uzun süredir popüler olan, tekniği profesyonel olmayanların bile evde kullanmak için ustalaşabileceği bir prosedürdür. Ancak penis masajı, zor olabilen özel, samimi bir işlemdir.

Aslında, basit tekniklere hakim olarak, sadece bir erkeği memnun etmekle kalmaz, aynı zamanda sağlığına da önemli faydalar sağlayabilirsiniz.

Penis masajı türleri

Beş ana masaj türü vardır:

 1. erotik;
 2. tıbbi;
 3. jelqing;
 4. vakum;
 5. tantrik.

Bunlara ek olarak, aşağıdakilere katkıda bulunan iki ek masaj türü vardır:

sağlık için bir erkek için masaj
 • artan libido;
 • fallus boyutunda bir artış.

Her türün prosedür için kendi özellikleri ve özel teknolojisi vardır. Çeşitli penis masajlarının nasıl düzgün bir şekilde yapılacağına daha yakından bakalım.

İyileştirici

Birçok "erkek" hastalığı, geleneksel ilaçlar ve masaj da dahil olmak üzere karmaşık terapi ile tedavi edilir.

Ancak tedavi prosedürünün teknolojisi, kullanımına kontrendikasyon olan oldukça geniş bir hastalık listesine sahiptir. Bunlar aşağıdaki gibi hastalıklardır:

 • akut sistit;
 • üreme tüberkülozu;
 • genital organların bulaşıcı hastalıkları;
 • rektal hastalıklar;
 • sıcaklıkta yerel veya genel bir artışın eşlik ettiği testis yaralanması;
 • epididimit.

Bu prosedür sadece tıbbi geçmişi olan özel olarak eğitilmiş bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Genellikle bu seçenek, özellikle dikkatli ve profesyonel bir yaklaşım gerektiren üretra masajı ile birleştirilir.

Üretranın terapötik masaj tekniği

üretranın terapötik masajı tekniği

Üretra, bir oksisiyanik cıva çözeltisi ile ön işleme tabi tutulmalıdır. Ayrıca işlem sonunda mesaneye doldurulur. Bu, ikincil mikroflorayı etkilemek için yapılır.

Üretral masaj aşağıdaki gibidir:

 • adam en rahat pozisyonda sırt üstü oturur;
 • üretranın ön kısmına bir çubuk sokulur ve sol el ile sabitlenir;
 • işaret parmağı ve başparmak pedleri ile masör, penisin tabanından üretranın açıklığına kadar hafif bir basınçla hareket ederek penisi nazikçe okşar;
 • tüm prosedür 30 saniyeden 1 dakikaya kadar sürer, bundan sonra kanal cıva ile yıkanır.

Böyle bir masajın düzenliliği: her iki ila üç günde bir.

Seans sırasında masörün ellerine steril medikal eldivenler giyilmelidir.

Erotik

Erotik masaj, hem seks öncesi çiftler tarafından hem de bir erkek tarafından tek başına rahatlamak için yapılabilir.

İşlemden en hoş hisleri elde etmek için yağlamaya ihtiyacınız olacak. Bağımsız eylemler için, keskin kokusu olmayan veya silikon yağlayıcı olmayan çeşitli yağ türleri çok uygundur. Erotik bir seansın iki partner için bir başlangıç olması durumunda, yemeklik yağlar veya kayganlaştırıcılar kullanabilirsiniz. Daha sonra kadın sözlü olarak okşamaya devam edebilir.

Özel ürünler mevcut değilse, bunların yerine özel hijyen jelleri veya el kremi kullanılabilir.

erotik masaj öncesi ön sevişme

Ön sevişme, genel bir vücut masajıyla başlayıp erojen bölgelerle biten bir partner tarafından gerçekleştirilir. Aynı zamanda, adam tamamen rahatlamalıdır. Bundan sonra, doğrudan oturuma gidebilirsiniz. İki ortak olması koşuluyla prosedür çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir:

 1. Tay horoz masajı. Bu formda, bir kadın vücudunun tüm yüzeyini kullanır, eşine sıkıca sarılır ve genital bölgedeki baskıyı arttırır. Etki, deriyi erkeğin vücudunun üzerinden kaydırarak elde edilir.
 2. Göğüs masajı. Erkeğin penisine ve kadının göğüslerine bol miktarda kayganlaştırıcı sürülür, ardından partner penisi meme bezlerinin arasına yerleştirir. Elleriyle hafifçe sıkarak, yukarı ve aşağı hareketlerle penis boyunca kayar.
 3. Penisin el masajı. Bu prosedür hem bir ortağın varlığına hem de bağımsız davranış olasılığına izin verir. Seans birkaç aşamada gerçekleşir: Baştan kaçınarak testislere ve organın gövdesine nazikçe dokunmak; Testisler testis torbasına çekildikten sonra, eller penisin üst üçte birini ve başın kendisini uyarmak için hareket eder.

Tüm hareketler düzgün olmalıdır, keskin sarsıntı hareketlerine veya güçlü sıkmalara izin verilmez. Tempo yavaş yavaş artıyor. Aynı zamanda, eller hafif bir basınçla yukarı ve aşağı hareket eder veya masaj hareketlerini penisin tüm uzunluğu boyunca bir spiral halinde dağıtır. Bir değişiklik için, bazen penisin belirli bölgelerinin artan etkisine geçebilirsiniz.

artış için

bir erkeğe penis büyütmek için masaj

Özellikle penis büyütmeye yönelik doğru penis masajı yaygın olarak uygulanmaktadır ve bu organı büyütmenin en etkili yollarından biri olarak kabul edilmektedir.

Bu masajın birkaç tekniği vardır. Bir erkek kendisi için en uygun prosedürü seçebilir veya aralarında geçiş yapabilir.

Bir üyeye nasıl düzgün bir şekilde masaj yapılır

Tüm teknikler penisin gerilmesini ve döndürülmesini içerir. Artırmak için penisin belirli bir bölgesini de etkileyebilirsiniz. Bu prosedürün en basit türlerini ele alalım.

 1. Günlük kullanım için. Bu sadece birkaç dakika süren basit bir tekniktir. Onun için organı 2 dakika nemli yumuşak bir bezle sararak hazırlamalı ve ardından silerek kurulamalısınız. Bu penisteki kan dolaşımını artırır. Masajın kendisi germe ile başlar. Dinlenmekte olan bir üye kafa tarafından alınmalı ve vücuttan ters yönde birkaç dakika boyunca yavaşça ve nazikçe çekilmelidir. Bu durumda, çekme kuvveti kademeli olarak arttırılmalıdır. Bundan sonra bir dakika dinlenmelisiniz. İkinci aşamada, penis bir yumrukta sıkılmış birkaç dakika döner. Dairesel hareketler en az 20 adet gerçekleştirilir. Bundan sonra hareketler tekrarlanır, ancak penisin gerilmesi ile birlikte. Son aşamada, organ tüm uzunluğu boyunca hafifçe gerilmelidir.
 2. penis büyütme için doğru masajBasit teknik. Prosedürün ilk aşamasında, penis sağ elle tutulurken, ritmik olarak çekilir ve serbest bırakılır, yön değiştirilir. Aşama en az 15 saniye sürmelidir, her biri 10 yaklaşım. İkinci aşamada penis esnemesi durdurulmadan döndürülür. İlk olarak, penisi 10 kez hafifçe döndürerek sağ tarafa hareketler yaparlar. Ardından, üyeyi sol tarafa yönlendirerek aynı sayıda yaklaşım yapılır. İşlemin sonunda, iç uyluklara ereksiyon halindeki bir penis hafifçe vurulur.
 3. Kafa büyütme. Bu prosedür, penisin başına giden kan akışını arttırmaktan ve penisin bu kısmındaki maksimum hacmin sabitlenmesinden oluşur, bunun nedeni kademeli olarak artmasıdır. Başparmağınız ve işaret parmağınızla penisin gövdesini kavramanız gerekir. Sıkıştırmayı kademeli olarak artırarak, hareketleri birkaç kez tekrarlayarak parmakları tabandan başa hareket ettirmeniz gerekir. Son olarak, başın tabanında sıkıştırılan parmaklar bu pozisyonda 10 saniye tutulur. Prosedür yaklaşık 10 dakika sürmelidir.

Organın yaralanmasını önlemek için dikkatlice masaj yapın. Bu işlem sırasında ağrılı hisler kabul edilemez. Bu nedenle, en ufak bir rahatsızlık belirtisi varsa, seans durdurulmalı ve bir dahaki sefere masaj tekniğini doğru bir şekilde uygulamaya çalışın.

Kafa masajı

kafa masajı

Bu teknik sadece faydalı olmakla kalmaz aynı zamanda çok hoş da olabilir. Orta ve işaret parmağı ile penisin tedavi edilecek kısmını sıkmanız gerekir. Daha sonra başparmak pedi ile hafif dairesel hareketlerle baş işlenir. Hareket yönü değişir: saat yönünde ve saat yönünün tersine. Günlük kullanım için uygundur, ancak 2 haftayı geçmemelidir.

Önemli! Doğu şifacıları bu masaj sırasında boşalmadan kaçınmayı önerir. Bu, bir erkeğin cinsel gücünü artıracaktır. Bu yöntem ayrıca prostat kanserinin mükemmel bir şekilde önlenmesi olarak kabul edilir.

Masaj yapmanın daha kolay bir yolu, değişen ellerin baştan penisin köküne doğru yumuşak hareketlerdir. Hareket bir el ile tamamlandıktan sonra serbest bırakılır ve diğer el ile kafa tutularak tekrar başlanır. Bu şekilde özellikle başın yüzeyindeki reseptörler etkin bir şekilde uyarılır.

Sonuç

Penise kendi kendine masaj yapmanın birçok basit yolu, bir erkeğe profesyonel masaj terapistlerinin hizmetlerine başvurmama fırsatı verir. Doğru tekniği bilmek ve biraz pratik yapmak, sadece vücudunuza fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hoş hisler de yaşarsınız. Ana şey, tüm manipülasyonları dikkatli ve doğru bir şekilde yapmaktır.