Evde soda ile penis büyütme: yöntemler ve sonuçlar

Pek çok erkek penislerinin büyüklüğü konusunda endişelenir, büyük bir sorun olarak görür ve büyüklüğünden utanır. Benlik saygısı kaide altına düşer ve özgüven izi yoktur. Yeniden erkek gibi hissetmek ve komplekslerden acı çekmeyi bırakmak için ne yapmalı?

21. yüzyılda, penisini büyütmenize yardımcı olabilecek birçok farklı metodoloji ve takviye vardır. Bu tür ürünlerin reklamları her yerde görülebilir: web sitelerinde, gazetelerde ve hatta TV'de. İlk önce bu tekniği kullanıp kullanmayacağınızı öğrenmek çok önemlidir. Gerçekten de, bazen bir adam endişelenmeye gerek kalmadan birdenbire karmaşıklaşır.

Normal erkek boyutu

Elbette katı çerçeveler ve göstergeler yok. Bilinmesi gereken en önemli şey, uyarılmış bir durumda 8 santimetreden daha az bir uzunluğun, ortalama penisin uzunluğu için normdan ciddi bir sapma olarak kabul edilmesidir. Genellikle genç bir adam, uzunluğun normal olup olmadığını bağımsız olarak belirler. Bu göstergeyi seviyor mu ve artırmak isteyip istemediği. Bu arada, tüm efsaneleri bir kerede ortadan kaldıralım. Cinsel partnerinizin zevk alma derecesi hiçbir şekilde haysiyetin büyüklüğüne bağlı değildir. Bu uzun zamandır doktorlar tarafından kanıtlanmış ve kadın temsilciler tarafından onaylanmıştır.

Penis büyütülebilir mi?

Erkek üye çok hassas bir organdır. Bir erkek dar çaplı bir ürünle tatmin olursa, penisinin boyutunun 60 gün gibi kısa bir sürede küçüleceğine dair tıbbi kanıtlar zaten var. Görünüşe göre, penisi küçültebilirseniz, o zaman işe yarayacak ve uzunluğunu artıracak mı?

Böyle bir soruyu cevaplayabilmek için heyecanlı bir erkek üyenin ortalama uzunluğunun 12 ila 16 cm, ortalama çapının 3 cm olduğunu belirtmekte fayda var.

Penisinizin uzunluğu belirtilen sınırlar içindeyse, bu, büyük olasılıkla erkeğin kendisi için hayali bir problem icat ettiği anlamına gelir. Hoşnutsuzluk fizyolojiden değil, psikolojik engellerden kaynaklanıyor.

Genç bir adam penisini büyütme lehine kararlı bir şekilde bir seçim yaptıysa, bu, pahalı uzmanların hizmetlerine başvurmadan evde yapılabilir. Bir erkeğin onuruyla tatmin olmasının birçok yolu ve seçeneği vardır.

Penisinizin uzunluğunu nasıl artırabilirsiniz:

  • Cerrahi olarak.
  • Masaj.
  • Jelqing'in yardımıyla.
  • Germe için bir ağırlık kullanmak.
  • İlaçlar ve takviyeler.
  • Vakum pompası.
  • Çeşitli jeller ve kremler.
  • Özel ataşmanlar veya genişleticiler.
  • Ve ayrıca penis büyütme kremi.

Ereksiyonu artırmanın en etkili ve popüler yolu, yalnızca doğal bileşimleri nedeniyle penise kan akışını teşvik eden ve kümülatif bir etkiye sahip olan topikal spreylerin kullanılmasıdır.

Ve şimdi doğal ürünler yardımıyla erkek haysiyetini arttırmanın çok popüler bir yolunu inceleyeceğiz.

Soda ile penis büyütme

Uzun zamandır birçok erkeğin gücü artırmak için soda kullandığına inanılıyordu. Öyle mi? Sıradan bir katkı maddesi büyülü bir dönüşüm yapabilir ve böylesine mucizevi bir etkiye sahip olabilir mi?

penis büyütme için kabartma tozu

İnternette, soda yardımıyla penisi daha elastik hale getirecek özel banyolar yapabileceğinize dair ifadeler bulabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece bir çay kaşığı sodayı bir bardak suyla seyreltmeniz ve ardından penisinizi ortaya çıkan çözeltiye indirmeniz yeterlidir. Ve sonuç olarak, kadınları fethetmeye hazır olan ve sizi gerçek bir erkek yapan elastik bir penise sahip olacaksınız. Banyoda cinsel ilişkiden bir saat önce yapılması ve penisin solüsyonda yaklaşık 10 dakika bekletilmesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

Orta Çağ'da yaşayan seçkin bir şifacı, soda ve bal karışımı hazırlarsanız ve ardından erkek genital organını onunla ovalarsanız, bir süre sonra daha güçlü cinsiyetin temsilcisinin bir güç dalgası hissedeceğine ve bir kadın için büyük bir arzu.

Bazı doktorlar, kabartma tozu bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacağına ve bunun zaten bir bütün olarak erkek vücudu üzerinde yararlı bir etkiye sahip olacağına inanıyor. Sağlığınızı iyileştirmek için sabah yemeklerden önce bir bardak süt ve yarım çay kaşığı karbonat almalısınız. Bu çözüm tonik ve yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir. Ve sonuç gelmesi uzun sürmeyecek, adam hemen daha neşeli ve daha genç hissedecek.

Günümüzde birçok insan, azalan potensin tedavisi olarak kabartma tozu hakkında konuşuyor. Kabartma tozu, anti-enflamatuar, yatıştırıcı ve tonik olduğuna inanılıyor. Sodanın insan vücudu için iyileştirici özelliklerini keşfeden profesör sayesinde üreme sisteminin işleyişini eski haline getirmek ve bir bütün olarak vücudun sağlığını niteliksel olarak etkilemek mümkündür.

Kabartma tozu ile penis büyütme, kese olarak kullanıldığında faydalı bir etkiye sahip olabilir. Bir erkeğin penisini ıslatması ve ardından yavaşça penisine soda sürmesi gerekir. Bu prosedürün, penisin büyüklüğünü etkileyen kanın penise akışını uyardığına inanılmaktadır. Ancak erkeklik süresini uzatmanın bu yöntemi, bir hafta değil, iki veya üç aylık kalıcı sürtünme gerektirir.

Popüler penis büyütme yöntemlerine güvenmiyorsanız, garantili araçlar kullanın, örneğin, etkinliği yüzlerce erkek tarafından test edilmiş olan özel bir güvenli jel veya sprey. Bileşiminde bulunan özel maddeler sayesinde penis büyütme anında gerçekleşir!

penis büyütme spreyi