Penisinizi nasıl büyütebilirsiniz: Penisinizi hacim ve uzunluk olarak büyütmek

Bir erkeğin penisi nasıl uzunluk ve hacim olarak büyütülebilir ki, penislerinin mütevazı boyutundan gerçekten şikayet edemiyor olsalar bile çoğu erkeği ilgilendiren bir sorudur.

Ve forumlardaki incelemeler, bazen çok beklenmedik ve tehlikeli olmak üzere birçok farklı yol sunar.

Hacmi ve uzunluğu artırmak için şüpheli deneyler yaparak kimsenin cinsel organlarını tehlikeye atmak istemesi olası değildir.

"Geçici değil, uzun vadeli penis büyütme alabileceğiniz güvenilir ve güvenli bir yol istiyorum" - erkeklerin amacı budur. Gerçekte başarılabilir mi?

Penisi büyütmenin en popüler yolları

Aslında, düzenli kullanımı penisin hacim dahil birkaç santimetre artmasına yardımcı olacak ve aynı zamanda ereksiyon kalitesine veya duyumların keskinliğine zarar vermeyecek bir çare bulabilirsin. veya doğurganlık. Dahası, böyle birden fazla çare var.

İncelemeler ve doktorlar, hedefinize ulaşabileceğiniz bu tür yöntemleri denemenizi önerir:

 1. GenişleticilerPenis ameliyatı olmak istemeyenler için özel olarak tasarlanmış penis büyütme cihazıdır. Cihaz ağrısızdır ve düzenli kullanımda oldukça etkilidir - penisin uzunluğu% 30 artabilir.
 2. Krem, jel, merhem, spreypenisin boyutunu artırmak için - aynı zamanda oldukça etkilidir, ancak çoğu durumda yalnızca geçici bir etki sağlarlar. Bu fonların kullanımı durdurulur kesilmez, penisin boyutu bir öncekine dönebilir. Sahte edinme riski yüksektir - incelemeler uyarır.
 3. JelqingPenisin elle gerilmesi için özel bir tekniktir. Bu konuda ustalaşmak zaman ve beceri gerektirir, yağlamak için bir krema veya yağa ihtiyacınız olması zorunludur. Sonuç yalnızca 10-12 ay sonra farkedilir - ancak düzenli egzersiz yapmaya devam ederseniz ömür boyu kalır. Aynı zamanda penis tüm parametrelerde artar, sertleşme kalitesi artar ve cinsel ilişki süresi uzar.
 4. Vakum veya hidrolik pompa- Penislerini birkaç santimetre uzatmak isteyen erkekler arasında en popüler yollardan biri. İncelemeler, genişletici ve pompanın alternatif kullanımını önerir, ayrıca hızlı bir etki elde etmek için bir penis büyütme kremi kullanabilirsiniz.
 5. Halk ilaçları- bazı durumlarda, bitkisel kaynaşmalar, çaylar, tentürler ve diğer doğal ürünler, ilaçlardan, kremlerden ve egzersiz ekipmanlarından daha iyi etki sağlayabilir. Örneğin, bir karpuz tentürü veya St. John's wort kaynatma maddesi penisi büyütebilir ve ereksiyonu güçlendirebilir.
 6. İlaçlar- incelemeler, penisin boyutuna gerçekten birkaç santimetre ekleyebildiklerini, ancak aynı zamanda birçok kontrendikasyonları ve yan etkileri olduğunu doğrulamaktadır. Uzun süreli kullanım tavsiye edilmez.
 7. Masaj- en güvenli penis büyütme yöntemi. İdeal olarak, önce penisi uzatmak için özel bir krem sürün ve ardından prosedürüne başlayın. İncelemeler, en az 15 dakikalık günlük seanslar önerir.
 8. Egzersizler,genital organı büyütmek - krem veya hap gibi kontrendikasyonları olmadığından ve her zaman sadece fayda sağlayacağından herkes için önerilir. Başarının anahtarı, tüm erkeklerin yapamayacağı şekilde, sınıfların düzenliliğidir.
penis büyütme vakum pompası

Listelenen yöntemlerin her biri, krem, genişletici ve masaj penis üzerinde farklı bir etki içerdiğinden, hepsini farklı kombinasyonlarda denemek ve penis büyütme için kendi kişisel programınızı yapmak mantıklıdır.

Yalnızca incelemelere güvenmemelisiniz - sonuçta, her erkeğin bedeni bireyseldir ve belirli olaylara farklı tepki verecektir.

Bazı çareler herkesten coşkulu eleştirilere neden olursa üzülmenize gerek yoktur, ancak kişisel uygulamada hiç yardımcı olmadı. Büyük olasılıkla sorun, yanlış uygulanmasıdır.

Veya üyeyi büyütmeye hiç gerek olmadığı gerçeği - zaten maksimum boyuta ulaştı. Ve sadece efendisi onun gitgide daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Penis büyütme - gerekli mi?

Genital organı artırabileceğiniz modern yöntemleri düşündükten sonra, tekrar düşünmeye değer - buna değer mi? Bu gerçekten gerekli mi?

Yetişkin erkeklerde ereksiyon halindeki penisin çapı 3-4 santimetreye, boyu 12-17 santimetreye ulaşır. Bunlar normal rakamlardır, ancak 12 santimetre izin verilen en düşük işaret değildir. Maksimum uyarılma durumunda bile, erkeklerde penis uzunluğu 8 santimetreden azsa, bir sapma olarak kabul edilir.

Bu durumda, erkek penisinde bir artış, tıbbi açıdan bile gerçekten gereklidir, çünkü böyle bir büyüklükte, erkekler tarafından çocuk anlayışında sorunlar ortaya çıkabilir. Diğer tüm durumlarda, çözülmesi gereken fizyolojik bir problem değil, psikolojik bir problemdir - belki bir partneri değiştirmek.

Eşinizle her şey yolundaysa, acil önlemler ve tedavi için tıbbi endikasyon yoktur, ancak daha fazlasını istiyorum - ek yararlı ipuçları okumalı ve penis büyütme konusunda daha deneyimli erkeklerin incelemelerini okumalısınız. cerrahi yöntemler.

Penisini nasıl büyütebilirsin - bilmeye değer başka ne var?

Penis her erkek için en önemli organdır, çünkü onu bir kerede arttırmak için tüm yöntemleri fanatik bir şekilde denemeden önce sakinleşmeli, her şeyi yeniden tartmalı ve en etkili olduğu varsayılan seçeneği seçmeli ve israf etmeyeceksiniz. zaman, umutlar ve finans.

En etkili ve popüler yöntemler aşağıda daha ayrıntılı olarak tartışılmaktadır.

Jelqing ve masaj

Bugün bu yöntem popülaritesinin zirvesindedir, belki de hiçbir finansal maliyet gerekmediğinden, tek gereken şudur:

 • Yağlama için krem veya yağ;
 • Video öğretici;
 • Günlük 15 dakika boş zaman.
penis büyütme için jelqing egzersizi

Jelq, memeyi sağmaya benzer bir el hareketidir. Basıncı kontrol ederek ritmik ama nazikçe davranmanız gerekir. Aynı zamanda, yeni başlayanlar için bir ereksiyon, bu tekniğin daha deneyimli uygulayıcıları için% 45-50'yi geçmemelidir -% 70-85.

Kısmen sertleşmiş bir penis, bağlı bir başparmak ve işaret parmağı halkası ile tabana sarılır, ardından parmaklar baş yönünde aşağı doğru yönlendirilir.

Jelqing sırasında başın kendisi etkilenmez. Bir yaklaşımda, yeni başlayanların en az 50 jelq yapması gerekir, ardından sayı 200, 300 ve hatta 500 jelq'e çıkar. Kayganlaştırıcı krem emildiyse ekleyin. İlk sonuç birkaç ay içinde farkedilecek.

Germe, penisin kavernöz gövdelerini büyütür ve kan dolaşımını uyarır. Bu, uyarıldığında penisin daha fazla kanla dolacağı ve büyüyeceği anlamına gelir. Masaj yaklaşık olarak aynı etkiye sahiptir. Hem heyecanlı hem de rahat bir durumda gerçekleştirilebilir.

Egzersiz yapmadan önce erkekliğinizi ısıtmanız önerilir. Bu, çeşitli şekillerde yapılabilir:

 1. Ilık bir banyo yapın, sadece oturabilirsiniz.
 2. Penise ılık suya batırılmış bir havlu uygulayın.
 3. Penisi ısıtılmış kum veya tuz torbaları ile ısıtın.

Bu iki tekniğin avantajları nelerdir - tamamen zararsızdır, penisi çok sert çekip sıkmazsanız, herhangi bir maliyet gerekmez, partnerinizi faydalı işlemlere çekebilirsiniz. Dezavantajı, etkinin hemen ortaya çıkmamasıdır.

Uzatıcılar ve pompalar

penis büyütme genişletici

Ayrıca çok popüler yöntemler - sadece erkekler için çevrimiçi mağazalarda benzer ürünlerin satış sayısına bakın. Genişletici başlangıçta erkekliğin eğriliğini düzeltmek için bir cihaz olarak geliştirildi. Ancak kan dolaşımı ve penis büyüklüğü üzerindeki olumlu etkisini fark eden genişleticiler, başka amaçlar için yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

Gerilme sırasında hücrelerin, sürekli stresi telafi etmek için bölünmeye ve büyümeye başladığı bulunmuştur. Bu nedenle, genişleticinin uzun süreli kullanımı ile penis gerçekten hem uzunluk hem de kalınlık olarak büyür ve sonucu uzun süre korunur. Pompa, vakum veya hidrolik, benzer şekilde çalışır.

Pompayı kullanmadan önce penise krem veya yağ sürülmelidir. Ürün, yağ bazlı değil su bazlı olmalıdır - yağlar lateksi ve plastiği tahrip eder. Kasıktaki kıllar çok kalın ve uzun ise kısaltılmalı veya traş edilmelidir.

Aradaki fark, genişleticinin birkaç saat takılması ve çıkarmadan takılmasıdır. Ve pompa, günde birkaç kez seanslar halinde kullanılır. Bir pompa artı krem, uyanamıyorsanız hızlı ve kalıcı bir ereksiyonun anahtarıdır. Ayrıca, cinsel ilişki sırasında ereksiyon kaybolursa krem yardımcı olacaktır. Çaylar ve bitki çayları kümülatif olarak hareket eder ve yalnızca yardımcı araçlar olarak kabul edilir.

Kaydedilen verilere göre, dik erkek penisin ortalama uzunluğu 14, 5 cm, ortalama hacim 4 cm, bu da eşi tam anlamıyla tatmin etmek için yeterlidir. Ancak bu yeterli değil gibi görünüyorsa, özgüven zedelenir ve özgüven kaybolursa - harekete geçmeniz ve istediğinizi elde etmenin yollarını aramanız gerekir.

Spor malzemeleri, doğru, dengeli beslenme, diyet takviyeleri ve düzenli egzersiz, kendi takdirinize bağlı olarak vücut kaslarını modellemenize olanak tanır. Erkek genital organı bir istisna değildir - bunun incelemeleri onaydır. Ayrıca istediğimiz gibi yapılabilir veya en azından istediğimize mümkün olduğunca yaklaştırılabilir.