Erkek haysiyetini artırmanın tüm yolları - gerçek ve efsane

büyük beden

Erkekliği artırmayı vaat eden en yaygın yolları topladık ve gerçekten işe yarayıp yaramadıklarını öğrendik.

Erkek haysiyetini artırın - iş ne demektir

Kırmızı masaj

penis büyütme masajı

Erkeklik haysiyetini artırmanın en popüler yöntemleri arasında masaj teknikleri yer almaktadır. Acupressure ve denilen egzersizlerJelqing. . . Bu tekniklerin popülerleştiricileri, birkaç aylık günlük eğitim boyunca erkek haysiyetini artırmaya yardımcı olacaklarını iddia ediyorlar.

Ancak hiçbir bilimsel çalışma masaj tekniklerinin işe yaradığını kanıtlamadı. Sadece penise giden kan akışını iyileştirirler. Bu nedenle biraz daha büyüyebilir. Ancak bu çok geçici bir olay - birkaç saat sonra etkisi ortadan kalkacak. "

Uzmanlar bu tür teknikleri kullanmanızı önermiyor. Özellikle şeker hastalığınız, aterosklerozunuz ve doğuştan kan damarı anormallikleriniz varsa. Çeşitli komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Hastalık priapizmi dahil. Boşalmadan sonra bile ereksiyon geçmediğinde. Bu, organ fonksiyonunun tamamen kaybıyla dolu akut bir cerrahi patolojidir.

Dikkat, ağırlıklar!

penis büyütme ağırlıkları

Erkek haysiyetini 3 cm'ye kadar artırmayı vaat ediyorçekme yöntemi. . . Doğrudan penise takılan çeşitli ağırlıklar ve özel traksiyon cihazları bulunmaktadır.

Gerçekten bir artış sağlıyorlar. Ancak ciddi şekilde yaralayabilirler. Yani - corpora cavernosa'nın tunica albuginea'sına zarar vermek. Sonuç olarak peyronie hastalığı gelişebilir. Penis üzerinde sertleşme sırasında eğriliğe, cinsel ilişki sırasında ağrıya neden olacak sikatrisyel plaklar oluşur. Ve bu sonuçlar geri alınamaz. "

Uyumsuz hormonlar

hormonların vücut üzerindeki etkisi

Ek santimetrelerin vereceği bir görüş vartestosteron yönetimive üretimini teşvik eden ilaçlar.

"Bu bir efsanedir! Erkeklik hormonu boyutu değil cinsel işlevi etkiler. Ek olarak, bu tür fonların bir doktora danışmadan kullanılması hormonal zincirin bozulmasıyla doludur. Sözde testosteron çukuru oluşabilir. Gereksiz yere yüksek dozda hormon alan vücut geliştiricilerde sıklıkla görülür. Bu, cinsel işlev kaybı, erkek kısırlığı ve birçok vücut sistemiyle ilgili problemlerle dolu. "

Kremler - birkaç saat

penis büyütme için kremler ve jeller

Reklâmpenis büyütme kremleriİnternetin tamamı dolu. Kullanımı kolaydır ve sonuçlar harika. Bu, erkekleri satın almaya iter.

"Bu fonlar kesinlikle etkisizdir. Bu, bir el veya burun büyütme kremi satın almakla aynıdır.Böyle bir ilacın verebileceği tek şey, 5-6 saatlik biraz fark edilir (1, 5 cm'ye kadar) artıştır. Bunun nedeni, ısınma ve damar genişletici etkiye sahip olmasıdır. "

Ayrıca bazı kremler "kimyasal olarak kirli" olabilir. Hormon takviyeleri ve tehlikeli alerjenik bileşenler içerir. Kimyasal yanıklara kadar hem normal tahrişe hem de mukoza zarında hasara neden olabilirler.

Vakum pompası testi geçti!

penis büyütme vakum pompası

Negatif basınç tedavisini içerir. Ve bu evde kullanılabilecek tek güvenli çözümdür!

"Isınma merhemleriyle birlikte,vakum pompasıpenisin gerçekten artışını (1-3 cm) ve kalınlaşmasını (5 mm'ye kadar) verir ve ayrıca ereksiyonu iyileştirir. -Ama hasta düzenli egzersiz yaparsa ve tam bir cinsel yaşama sahip olursa etkinin elde edileceğini anlamak önemlidir. Vakum pompası ile bir kez ve tamamen artırmak imkansız! ". . .

Ve bir önemli not daha. Penisin damarlarına ve mukoza zarına zarar vermemek için dikkatli ve doğru kullanılmalıdır. Bağımsız olarak ancak bir androlog ile görüştükten sonra kullanılabilir.

Yardımcı olacak bir bıçak veya ameliyat

Cerrahi yöntemler yardımı ile erkeklik haysiyetinin artması garantilidir.

En zararsız -plastik dizgin. . . Üye 1. 5-2 cm uzatılır.

Daha agresif bir yöntemdiseksiyonpenisi tutan bağların suprapubik bölgesinde. 3-5 cm uzama.

Kalınlaşma için (5-10 mm) yaygın olarak kullanılırözel implantların yerleştirilmesi. . . Ve uzatma ve kalınlaştırma için yapabilirsinizprotezler. . .

"Ancak bunun sonsuza kadar süreceğini anlamalısınız - bedeninizi geri vermek imkansızdır. . .Her yöntemin dezavantajları vardır, bu nedenle artılarını ve eksilerini tartmanız gerekir. Ve sadece uzman bir doktor cerrahi manipülasyonlar yapmalıdır ".

Bıçağın altına girmek için acele etmeyin - eşinizi daha iyi inceleyin

bir partneri çalışmanın bir yolu olarak dans etmek

Arasındacerrahi büyütme için kontrendikasyonlarpenis büyütme - genel hastalıklar, hormonal bozukluklar, damar hastalıkları, diabetes mellitus, yaşlılık. Ameliyata başvurmadan önce bir psikoloğu ziyaret etmeye değer. Bir erkek cüssesine göre iyi olabileceğinden, ancak koşullar nedeniyle (örneğin, eşini tatmin etmedi), aniden bir şeyi değiştirme arzusu belirir. Ve boyut gerçekten önemli değil! Bir erkek için en önemli şey partnerini incelemektir.

Bütün sorun toplumda ve doğada

erotik park

"Ne kadar çok o kadar iyi" stereotipi antik çağlardan gelmektedir. Çoğu insan ve kültür için fallus, güç ve doğurganlığın sembolü olarak kabul edildi. Ve ne kadar büyükse, o kadar harika. Bu nedenle, büyüklükten memnuniyetsizlik sorunu sosyal niteliktedir.

Küçük çocuklar büyüklük umurlarında değil. Sonra seks konusuyla ilk tanışma gelir - genellikle porno izleyerek. Genç adam boyunu gördüğü şeyle ilişkilendirir ve kendinden şüphe etmenin ilk tohumları atılır! Sonra anekdotlar ve stereotipler eklenir ve adam komplekslere sahip olmaya başlar "

Ve yine de: hangi penis küçük, hangisi büyük?

"Ereksiyon halindeki yetişkin bir erkekte 12 cm'den küçük penis küçüktür. Ortalama büyüklük 12-17 cm'dir 18 cm'lik bir üye çok büyük kabul edilir. Psikiyatride, kendi boyutlarından memnun olmayanlar için bir tanı vardır - "dismorfik bozukluk" (anoreksiye benzer).

Genel olarak, erkekliğinizi artırmadan önce cinsel teknikleri deneyin. Ama asıl önemli olan içtenlikle ve gerçekten sevmektir. O zaman zevk garantilidir!