Penisi soda ile büyütmenin yolları

Soda ile penis büyütme, günümüzde bir erkek problemini çözmenin en uygun yollarından biridir. Ameliyatla penis boyutunu büyütme garantilidir, ancak tüm erkekler bir ameliyat olmaya karar vermez ve herkesin bunu gerçekleştirme imkânı yoktur. Bu nedenle, herkesin kullanımına açık olduğu için karbonat kullanımı oldukça popülerdir. Bunun bir etkisi olup olmadığı tartışmalı bir konudur. Bu penis büyütme tekniğini kendi kendilerine deneyimleyen bazı erkekler memnun kaldı. İnsanlığın güçlü yarısının diğer temsilcileri, bu yöntemin etkisiz ve sağlık için tehlikeli olduğunu düşünüyor.

Ürün nasıl çalışır

Kabartma tozu herkese aşinadır, ancak ancak son zamanlarda, penis büyütme de dahil olmak üzere çeşitli doğaların mucizevi özellikleri hakkında bilgiler ortaya çıkmaya başlamıştır.

Tek başına sodyum bikarbonatın erkek genital organı üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur. Vücuda nüfuz eden soda, bu tür bir terapi gören birçok erkeğe göre, özel eğitim egzersizlerinin performansı sırasında gerekli olan kanı inceltmeye yardımcı olur.

Penis büyütme eğitimi sırasında sıvılaştırılmış kan, penis dahil tüm parçalara serbestçe geçerek büyümesine katkıda bulunur.

Örneğin penis büyütme önlemleri sırasında kan pıhtılaşmasını önlemek için klempleme kullanın.

İncelemelere dayanarak, kabartma tozu değerinin, çeşitli yöntemlerin uygulanması sürecinde organ büyümesini teşvik etmesi ve eğitimin etkisi altında ortaya çıkabilecek bazı komplikasyonların gelişmesini engellemesi olduğu sonucuna varabiliriz.

Doktorların görüşüne gelince, sodyum bikarbonat, gastrointestinal sistemin işleyişini olumsuz yönde etkiler. Erkekliğe birkaç santimetre eklemenin bu alışılmadık yolunun yan etkisi, bir erkeğin elde edeceği tüm faydalardan çok daha ağır basmaktadır. Gazoz alımından sonra ortaya çıkan sağlık sorunları ön plana çıkacaktır.

Erkekliğin büyüklüğü

Sodyum bikarbonat yardımı ile penisi büyütmeye karar vermeden önce, organ büyümesi mümkün olsa bile bir hafta içinde devasa bir boyut beklenmemesi gerektiği anlaşılmalıdır. Sorunu çözmek için bu yöntemi deneyimleyen daha güçlü cinsiyet temsilcilerinden gelen olumlu geri bildirimlere dayanarak, organı 1, maksimum 2 cm büyütmenin mümkün olacağı sonucuna varabiliriz.

kabartma tozu ile büyüttükten sonra penisin boyutunu ölçmek

Bu çareyi almanın birkaç yolu vardır. Biri aç karnına, diğeri yemekten sonra sodyum bikarbonat almayı içerir ve üçüncüsü toz miktarında kademeli bir artış.

Olumsuz ve olumlu yorumların sayısı yaklaşık olarak eşittir. Birçok erkek, penisin aynı büyüklükte kaldığını ve midede daha önce olmayan ağrıların ortaya çıktığını iddia ediyor.

Bir erkeğin, herhangi bir nedenle, yine de sodyum bikarbonatın kendi üzerindeki etkisini deneyimlemeye karar vermesi durumunda, soda kullanımının kesinlikle komplikasyonların gelişmesine yol açacağı temelinde kontrendikasyonları tanımalısınız:

  • diyabet;
  • midenin artan veya azalan asitliği;
  • gastrit;
  • ülser;
  • kötü huylu tümörlerin varlığı.
kız soda ile büyütme işleminden sonra penisin büyüklüğüne şaşırır

Yukarıdaki kontrendikasyonlardan en az birinin varlığında, penisin büyümesini arttırmak için bu yöntemin kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez, bu büyük bir risktir.

Kısa vadeli etki

Ürologlara göre, kendinizi tıp tarafından onaylanmayan ve sözde erkek haysiyetini artıran çeşitli yöntemlere maruz bırakmamalısınız. Her şeyden önce, bir erkeğin cinsel organlarını gerçekten iyileştirmesi gerekip gerekmediğini anlamalısınız. Bazı kişilerin penisin olabildiğince büyük olması gerektiği şeklindeki önyargılı görüşü yanlıştır. Standartlara göre, dik bir penisin normal boyutu 14-19 cm'dir, yani gösterge 14 cm'nin altındaysa, ancak o zaman penisin küçük bir boyutu hakkında konuşabiliriz, ancak bunun da buna bağlı olduğunu unutmamak gerekir. anayasa, vücudun kalıtsal özellikleri.

penisi büyütmek için ağızdan karbonat almak

Penisi sadece geçici olarak soda ile büyütebilirsiniz. Kural olarak, erkekler ilişkiden önce bu tür prosedürlere başvurur.

Penisin biraz daha uzun ve daha elastik hale gelmesi için, cinsel ilişkiden yaklaşık 1 saat önce, suda çözülmüş bir soda banyosu yapabilirsiniz. Bu durumda penis dik olmayan bir durumda olmalıdır.

Penise kan akışını hızlandıran diğer bir yöntem de kabartma tozu organın kendisine kompres şeklinde sürmektir. Bazı erkekler, sodyum bikarbonata bal eklenirse etkinin daha belirgin olacağını iddia ediyor. Tozun penisin başına düşmemesi için uygulanması gerekir. Aksi takdirde hoş olmayan bir his ortaya çıkacaktır.

penis büyütme için kabartma tozu

Geçici araçların kullanımı da dikkatle ele alınmalıdır. Örneğin bal, birçok insan için güçlü bir alerjendir. Bu nedenle, bunu veya bu çözümü kullanmadan önce, her yöntemin artılarını ve eksilerini, avantajlarını ve dezavantajlarını tartmanız önerilir.

Soda cildi kurutduğu için sürekli prosedürler kontrendikedir.

Sodyum bikarbonatın diğer tekniklerle birleştirilmesi

Etkiyi artırmak için kabartma tozu kullanılması, bir sıkıştırma veya vakum pompası ile birlikte mümkündür.

penis büyütme vakum pompası

Klemplemenin özü, penise takılan ve dış damarı sıkıştıran özel bir nesnenin kullanılmasıdır. Sonuç olarak, kan organa girer, ancak penisten çıkışı minimum düzeydedir.

Bu penis büyütme yönteminin birçok nüansı vardır, bu nedenle kullanmaya başlamadan önce bir doktora danışmanız önerilir.

Pubokoksigeal kasın doğru eğitimi ile, erkeğin soda kullanıp kullanmadığına bakılmaksızın penisin büyümesinin arttığını belirtmek gerekir, ancak tozun etkiyi arttırdığı kanısındayız.

Sodyum bikarbonat tozunu kümelenme ile birleştiren erkeklerin incelemelerine dayanarak, 6 ayda erkek haysiyetinde yaklaşık 2-3 cm artış meydana gelir, ancak bu bireyseldir, hiç kimse sonuçları garanti edemez.

Vakum pompası, penisin yerleştirildiği ve ardından havanın dışarı pompalandığı bir cihazdır. Vakum pompasının tek seferlik etkisi yaklaşık birkaç saat sürer ve ardından penis orijinal boyutuna geri döner. Soda kullanımıyla birlikte bir vakum pompasının organındaki kademeli bir artış yardımıyla etkiyi uzun süre pekiştirebilirsiniz.

Sodyum bikarbonat kullanımının yanı sıra, kelepçeleme ve vakum pompası kullanımının da bir dizi kontrendikasyonu vardır:

  • sünnet derisi hastalıkları;
  • üretrit ve diğer enflamatuar süreçler;
  • diyabet;
  • böbrek ve karaciğer hastalıkları;
  • kan damarı hastalığı ve kardiyovasküler sistemle ilgili diğer sorunlar.

Kontrendikasyonlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bir doktora danışın.