Penisi büyütmenin gerçek yolları. Evde penis büyütme

penis büyümüş bir adam

Birçok erkek üyelerinden memnun değil. Birisi uzunluğu artırmak istiyor ve biri çapı artırmak istiyor. Ve bugün, penisini büyütmenin gerçekten yolları var. En verimli çalıştırma yöntemleri. Ancak sonuç veren başka eylemler de var.

İstatistikler, yetişkin bir erkeğin penisinin ortalama uzunluğunun dik durumda 13, 5 cm olduğunu iddia ediyor. Ve genellikle 20-23 cm seçeneklerin olduğuna inanmanıza gerek yok, tam bir cinsel yaşam sürmek için 8 cm yeterlidir, doktorlar heyecanlı bir durumda boyutu 7 cm'den küçükse bir şeyi değiştirmenizi önerir.

Penis büyütme yöntemleri

Tüm yöntemler geleneksel olarak 2 kategoriye ayrılabilir: kalıcı ve geçici. 2-3 cm penis büyütme sonsuza kadar mümkündür, ancak çok zaman ve çaba gerektirir. Penisin 1 cm daha büyük ve biraz daha kalın hale getirilmesi fazla çaba harcamadan yapılabilir.

Cerrahi operasyonlar sürekli bir artış sağlar. Bugün iyi bir sonuç almaya gerçekten yardımcı olan birçok yöntem var. Ancak ameliyat, hazırlanması uzun zaman alan karmaşık bir süreçtir. İşlemden sonra, 1 yıla kadar sürebilen bir iyileşme dönemi takip edilecektir. Plastik cerrahi kliniklerinde bu tür yöntemler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kalıcı penis büyütme için ameliyatsız yöntemler

Günümüzde, ameliyat olmadan bağımsız olarak gerçekleştirilebilen penis büyümesinin birkaç yolu vardır. Gerçek büyüme sağlarlar, ancak zaman alırlar. Tüm prosedürler düzenli olarak tekrarlanmalıdır. Bunlar şunları içerir:

  • Penis masajı.
  • Yük taşımak.
  • Bir genişletici kullanmak.
  • Vakum pompasının kullanılması.

Yöntemlerin her biri en az 4 aylık eğitim gerektirir. Aynı zamanda, hiç kimse sonucu garanti etmeyi taahhüt etmez. Penis büyüten erkeklerin incelemelerine göre 6 ayda maksimum uzunluk artışı 2 cm'dir ve etkisi sürdürülmelidir. Eğitimi tamamen bırakırsanız, bir veya iki yıl sonra penis orijinal boyutuna geri dönecektir.

Tüm bu yöntemler birbiriyle birleştirilebilir. Ayrıca onlara penis büyütme için özel kremler de ekleyebilirsiniz, sonucu artıracaktır.

Büyütme için penis masajı

Özel masaj teknikleri korpus kavernozumu gererek daha büyük bir penis elde edilmesini sağlar. Onlarca masaj tekniği var. Bazıları ereksiyon olmadan, diğerleri ise kısmi bir ereksiyonla gerçekleştirilir. Bir yöntem seçmek ve uygulamak önemlidir. Hareketlerin doğru şekilde yürütülmesi sonuçları garanti eder.

Masajdan önce organın ısıtılması tavsiye edilir. 10-15 dakika sıcak bir banyoya gidebilir veya nemli bir sıcak havlu uygulayabilirsiniz. Bu, kan dolaşımını iyileştirir ve ayrıca cildin elastikiyetini artırır. Böyle bir hazırlıktan sonra hassas vücuda zarar verme olasılığı azalır.

Jelqing, en popüler yöntemlerden biridir. Genellikle sağım olarak adlandırılır. İlk olarak 2 bin yıldan eski yazılı kaynaklarda bahsedilmiştir. Kısmi montaj ile yapılır. Hareketler elle yapılır. İşlemden önce penise bir kayganlaştırıcı uygulanmalıdır. Bu süreçte pelvik organlardaki kan dolaşımı iyileşir. Ve gelecekte, penise daha fazla kan akar ve tam uyarılma anında aslında daha da büyür.

Jelqing egzersizleri zor değildir, ancak etkinlikleri yalnızca uzun ve düzenli seanslardan sonra fark edilir.

Penis büyümesi için ağırlık giymek

En travmatik yöntemlerden biri. Yaralanma olmaması için yükü doğru bir şekilde hesaplamak önemlidir. Yalnızca uzunluğu artırmak için uygundur, genişlik aynı kalır.

Ağırlıklar kafa tarafından asılır. Vücuda bir sıva ile bir ip sabitlenir ve ona zaten bir yük eklenir. Günde en az 15 dakika takmanız gerekiyor. Bu durumda ağrı olmamalıdır. Birdenbire kafa uyuşmaya başlarsa, yükü azaltmaya değer. 20-30 günlük antrenmandan sonra ağırlığı artırabilirsiniz. Ancak bu aşamalı olarak yapılmalıdır. 10 günde bir 20-30 gr ilave edilmesi tavsiye edilir.

Başlangıç ağırlığı 300 gr'dan fazla olmamalıdır, ancak 100 gr yeterlidir, bu parametre kişiye özeldir. Bu durumda egzersiz sırasında ani hareketler yapmamalısınız. Ciddi fiziksel çaba gerektirmeyen şeyler yapmaya değer.

Etkiyi iyileştirmek için işlemden önce germe masajı yapılabilir. Kayganlaştırıcı yerine penis büyümesi için özel kremler kullanılır.

Penisin uzunluğunu artırmak için genişletici

Esneme aslında iyi sonuçlar veriyor. Ancak bir yükle yürümek sakıncalıdır. Bu nedenle penis büyümesi için bir cihaz - bir genişletici oluşturuldu. Eyleminin ilkesi aynı zamanda kavernöz cisimlerdeki artışa da dayanmaktadır. Bu pozisyonda penisin şaftı gerilerek sabitlenir.

Cihaz oldukça kompakttır, kıyafetlerin altına taşınması kolaydır. Tabii ki tasarım dikkat çekicidir, ancak çok fazla değildir. Ve harekete müdahale etmez. Uzatıcıyı her gün takmanız önerilir, ancak bu süre zarfında başka herhangi bir iş yapabilirsiniz.

Genişletici, penis ameliyatından sonra tüm erkekler tarafından satın alınır. Cerrahi müdahalenin etkisini en üst düzeye çıkarmak için, bir doktor bir genişletici takmayı reçete eder. Ve bu şeyin en az 6 ay kullanılması gerekiyor.

Randevusuz bir genişletici satın alırsanız, gerçek bir kalıcı etkinin görülmesi yaklaşık bir yıl sürecektir. Büyüme 1-2 cm olacaktır, bu durumda genişlik de büyüyecektir.

Penis büyümesi için vakum pompası

Vakum pompası ile mükemmel bir ereksiyon elde etmek kolaydır. Bu cihaz, uyandırılamayanlara yardımcı olur. Pompa penise kan akışına neden olur ve bu da kendinden emin bir "sertleşme" sağlar. Ancak penisin büyümesi kan akışı ve esneme prensibine dayanır. Bu nedenle erkekliğin büyümesi için bir vakum pompası kullanmak mümkündür.

Pompa egzersizleri masajı tamamlar. Öncelikle organa kan akıtmanız ve ardından ellerinizle stimülasyona başlamanız gerekir. Hafif esneme önemlidir. Bir prosedürde, pompayı birkaç kez kullanabilirsiniz.

Günümüzde, penis büyümesi için hidro pompalar yaratılmıştır. İyi bir etkiye sahipler. Penise takılır, boşaltılır ve 10-15 dakika bekletilir. Şu anda banyo yapabilir, saçınızı yıkayabilirsiniz. Kemer yardımı ile pompa gövdeye sabitlenir, hareket etmez. Kullanımdan sonra kolayca çıkarılabilir ve bir sonraki sefere kadar kenara bırakılabilir.

Penis büyümesi için hangi pompayı seçmelisiniz? Hepsi kişisel tercihlere bağlıdır.

Geçici penis büyütme yöntemleri

Çaba harcamadan penis büyütmek bugün neredeyse imkansız. Geçici sonuç veren yöntemler vardır, ancak kalıcı etki çaba gerektirir. Birkaç dakika içinde penisini nasıl daha büyük ve daha geniş hale getirebilirsin?

Heyecan Verici Penis Büyütme Yağları

20 dakikadan 1 saate kadar etki gösteren ilaçlar. Bileşimlerinde, penise hızlı bir kan hücumuna neden olan bileşenler, bu küçük büyümeye neden olur. Ancak bu 2-3 cm değil, maksimum 1 cm. Ama aynı zamanda, bir kadını gerçekten memnun edebilecek çok kararlı bir ereksiyon oluşuyor. Bileşim ayrıca tanenler içeriyorsa, hassasiyet biraz azalır. Ve bir erkek bitirmeden uzun süre seks yapabilir. Bu, partnerinizi memnun etmenin harika bir yoludur.

Düzenli olarak krem, sprey veya jel uygulayabilirsiniz. Bağımlılık yapmazlar ve ciddi kontrendikasyonları yoktur. Tabletlerin aksine, aktif bileşenler gastrointestinal sistemden geçmez, boşaltım sistemini etkilemez.

Uyarıcı kremden maksimum etkiyi elde etmek için seksten 10-15 dakika önce uygulamanız gerekir. Başlaması biraz zaman alıyor. Ve çoğu zaman, büyümenin habercisi olacak ısı olacaktır. Bazen formülasyonlar çok hoş olan hafif bir karıncalanma hissine neden olur.

Erkekler için enerji veren bir krem güven verir. Ve iki kişilik ilaçlar var. Kullanıldıklarında kan bir kadının üreme organlarına akar. Sonuç olarak, her ikisi için de yakınlık duyguları daha parlak hale gelir. Bu yollarla, orgazmlar daha hızlı gelir ve yoğunluk olarak olağan zevk zirvelerini aşarlar.

Penis büyütme kremleri

Kalıcı kremler penisi büyütmek için tasarlanmıştır. Ancak bunları tek başına uygulamak yeterli değildir. Bunlar germe veya masajla birlikte kullanılan ilaçlardır. Gelen bileşenler kan dolaşımını aktive eder, kavernöz cisimlerin gerilmesine katkıda bulunur. Krem haftada en az 3 kez sürülmeli ve ardından penise masaj yapılmalı veya bir pompa ile sürülmelidir.

Seks için genişleyen bir kayganlaştırıcı kullanılabilir mi? Evet, afrodizyak ilaç olarak kullanılabilir. Ancak daha sık olarak, ürün özellikle eğitim için satın alınır. Kayganlaştırıcı değildir, kaymayı kolaylaştırmaz. Ve bazı formülasyonlar prezervatiflerle birleştirilemez. Bunu talimatlarda okumalısınız. Tabii ki, krem eşinize zarar vermez, ancak yukarıda açıklanan yakınlık için özel bir kayganlaştırıcı satın almak daha iyidir.

Penis büyütme ipuçları

Penisinizi anında büyütmenin en kolay yolu bir penis aparatı satın almaktır. Bu, 8 cm uzunluğa ve 3 cm genişliğe kadar veren özel bir cihazdır. Meme, erkeğin hassasiyetini azaltır, kadının vücuduna temas etmez. Ama bu denemek için bir fırsat - gerçekten bir artış gerekli mi?

2 tür ataşman vardır:

  • Penis aparatını açın.Yalnızca genişlikte kazanç sağlar. Baş açık kalır, böylece adamın hassasiyeti azalmaz. Yüzeyde, partneri ek olarak uyaran sivilceler, antenler olabilir. Bağlantı sert veya yumuşak olabilir. Daha yoğun versiyon, penisi zayıflamış bir ereksiyonla destekler.
  • Kapalı penis aparatı.Sıkı bir prezervatife benziyor. Oldukça uzun olabilir. 1 ila 8 cm uzunluğunda büyüme. Cihaz, erkeğin penisini tamamen örter. Ancak nozülün içi oldukça hassas, bu yüzden iyi hissettiriyor. Yeniden kullanılabilir prezervatif olarak kullanılabilir. Boşalmadan sonra yıkamak ve tekrar uygulamak kolaydır. Ten rengindedir, ciltte neredeyse görünmezdir.

Erkekler için falloprotezler

Falloprotez içi boş bir kayıştır. İçine bir penis yerleştirilir, vücuda kayışlarla sabitlenir ve istediğiniz boyut ve şekli denemenizi sağlar. Bu tasarım düşmez, hareket etmez. Özellikle deneyler için kullanılır. Ancak ereksiyonunu tamamen kaybetmiş olanlar için de bir çözümdür.

Falloprotez oldukça yoğundur. Şeklini mükemmel tutar, enjekte edildiğinde deforme olmaz. Ama adamın duyguları pek parlak değil. Hareketleri net olarak hissetmiyor.

Neden bir falloprotez almaya değer? Büyük bir bedene ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için. Genellikle rüyalar, somutlaştırıldığında pek çok hoş duygu vermez ve pratikte büyük bir fallus denedikten sonra, arttırmak için başka yöntemler seçmeye değip değmeyeceğini anlamak mümkün olacaktır.

Hangi penis büyütme yöntemini seçmelisiniz?

Aynı anda birkaç yöntemi birleştirmek en etkilidir. İdeal olarak, büyüten bir krem kullanarak haftada 4-5 kez masaj yapın. Ve sonra her gün bir uzatıcı kullanın, böylece gerginlik neredeyse sabit kalır. Bu tür etkilerle, etki kesinlikle olacaktır.

Başka bir kombinasyon yapabilirsiniz: büyütme kremi kullanarak ellerinizle ve bir pompayla masaj yapın. Ancak böyle bir kompleks en iyi günlük olarak yapılır. Maruz kalma süresi en az 15 dakikadır.

Sadece büyütme kreminin uygulanması etkili değildir. Ek eylemler ve kremler olmadan kullanılsalar bile bir pompa ve genişletici bir sonuç verebilir. Ancak etki minimum düzeyde olacaktır.

Eğitim sırasında penis büyümesini ne zaman beklemelisiniz?

Alıştırma seti doğru seçilirse, dersler atlanmazsa, ilk sonuçlar bir ay içinde farkedilir olacaktır. Ancak sadece bu bir artış değil, çok kararlı bir ereksiyon olacaktır. Partner kesinlikle takdir edecek.

İlk iki ayda penis uzatma derslerinden hemen sonra seks yaparsanız artış görmeniz mümkün olacaktır. Penis kanla dolduğunda masaj yapıldığında aslında biraz daha uzun ve kalın görünecektir.

4-6 aylık sürekli eğitimden sonra kalıcı bir sonuç görülür. Vakum şişesi bir cetvelle gelirse bu özellikle belirgindir. O zaman gerçekten izleyebilirsiniz - kaç santimetre eklendi.

Ancak istediğiniz sonucu elde etseniz bile, iyi bir etki elde etseniz bile, eğitimi bırakmanıza gerek yok. Başarıyı uzun süre korumak için haftada 1-2 kez egzersizleri tekrarlamanız gerekecek. Onlar olmadan, her şey bir veya iki yıl içinde orijinal haline dönecektir.

Penis büyütme farklı şekillerde mümkündür. Ancak eyleme başlamadan önce düşünmeye değer, belki başka bir yol bulmak daha iyidir? Birçok kadın, boyutun önemli olmadığını savunuyor. Küçük bir penisi ile nasıl zevk vereceğini bilen iyi bir sevgiliye sahip olmak, devasa bir adamdan çok daha hoş ama yatakta nasıl bir şey yapacağını bilmiyordur. Bazen bir penis büyütmek yerine cinsel beceriler, yeni seks oyuncakları ve ilginç zevk verme tekniklerinde ustalaşmak için zaman harcamak daha iyidir.