Halk ilaçları üyesi nasıl büyütülür

Dünya Sağlık Örgütü istatistiklerine göre erkeklerin büyük çoğunluğunda ereksiyon halindeki penisin boyutu 9, 5 - 14 cm'yi geçmez, ancak çoğu hala genital organda bir artış hayal etmektedir. Otlar, sihir ve runeler kullanarak penisi halk ilaçları ile nasıl büyüteceğinizi düşünün.

penis büyütme için halk ilaçları

Penis büyütme için en popüler alternatif yöntemler

Her şeyden önce, penis büyütme için halk ilaçlarının, genital organı arttırırsa, o zaman sadece birazcık olduğunu belirtmek gerekir. Bununla birlikte, bu, kural olarak, bir erkeğin yatakta daha güvenli hissetmesi için yeterlidir.

Geleneksel tıp tarafından sunulanlardan en popüler penis büyütme yöntemlerini düşünün.

Kendi kendine hipnoz

penis büyütme için ginkgo biloba otu

Birçoğuna göre, kendi kendine hipnoz, penisi büyütmeyi amaçlayan hormonların ve kimyasalların üretimine yol açar. Belirtilen prosedür aşağıdaki şekilde gerçekleştirilir.

Her gece yatmadan önce hafif bir meditasyon seansı yapılır ve bu sırada adam kendini büyük bir çıkıntılı üye ile sunar.

Ve doğal olarak, belirtilen görüntü ne kadar netse, vücudun ona tepkisi o kadar güçlü olacaktır.

Günde 5-10 dakika meditasyon yapmalısınız.

Fito etkisi

Penis büyütme için halk ilaçları arasında bitkisel ilaçlar bulunur. Bu nedenle, belirli bitkilerden elde edilen kaynatma ve infüzyonların kullanılması penisin boyutunu artırmaya yardımcı olabilir. Bu amaçla aşağıdaki bitkiler kullanılabilir.

  1. Ginkgo Biloba.Çok sayıda hastalığın tedavisinde yaygın olarak kullanılan bir bitki. Penisin arttığı bir durumda peniste kan dolaşımını normalleştirir, dayanıklılığı artırır ve hassasiyeti artırır. Ayrıca penisin boyutunu arttırmak için kural olarak bitkinin yaprakları kullanılır. Bu, en fazla miktarda enzim ve yararlı mikro elementler içerdikleri gerçeğiyle açıklanmaktadır ve bu nedenle, onlardan çeşitli biyolojik olarak aktif katkı maddeleri ve özütlerin yapıldığıdır.
  2. Ginseng.Bağışıklığı artırmak, cinsel yetersizlik ve cinsel işlev bozukluklarıyla mücadele etmek amacıyla Çinliler tarafından yaygın olarak kullanılan bir bitkidir. Araç, bir kişinin enerjisi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, cinsel performansı heyecanlandırır ve iyileştirir. Ek olarak, ginseng, cinsel organlara kan akışını artırarak penisin önemli ölçüde daha büyük olmasını sağlar.
penis büyütme için ginseng tentürünün hazırlanması

Penis büyütme için genellikle aşağıdaki tarifler kullanılır.

  • Ezilmiş Ginseng kökü infüzyonu.İnfüzyonu hazırlamak için bitkinin 20 gram ezilmiş kökü 200 mililitre% 70 alkol ile dökülür ve bir hafta boyunca infüze edilir. Bitmiş ürün, yemeklerden yarım saat önce günde iki kez 20-30 damla alınır.
  • Bütün ginseng kökü infüzyonu.İnfüzyonu hazırlamak için bitkinin kökü 4 litre votka ile dökülür ve 12 saat demlenmeye bırakılır. Bitmiş ürün günde üç kez 50 mililitre kullanılır.
  • Bal infüzyonu.İnfüzyonu hazırlamak için yarım yemek kaşığı bal, 350 gram ezilmiş kök ile karıştırılır ve bir buçuk hafta demlenmeye bırakılır. Bitmiş ürün günde üç kez, yemeklerden yarım saat önce bir çay kaşığı kullanılır.

Yukarıdaki araçların hazırlanmasında kullanılan bileşenlere bireysel hoşgörüsüzlük, kullanımları için bir kontrendikasyondur.

Büyü

Paradoksal olarak, çeşitli ritüeller de peniste artışa neden olur ve geleneksel tıpta yaygın olarak kullanılır. En geleneksel eski moda yolu, yani maydanoz komplosunu düşünün.

Bu durumda, yeşil mumu zeytinyağıyla ovalayın, yakın ve üzerine birkaç taze maydanoz dalı koyun.

penis büyütme için kurutulmuş sülükler

Yüklenmiş maydanoz doğranmalı ve kutsal su dolu bir kaba konulmalıdır. Sonrasında önceden hazırlanmış bir saksıyı maydanozla alıp, bitkinin yapraklarını spermle yaymanız, penisin büyüklüğü ile ilgili dileklerinizi dile getirmeniz ve ruhlara teşekkür etmeniz gerekiyor.

Daha sonra bitki, kutsal su ile maydanoz infüzyonu ile sulanmalıdır. Üstelik penisini büyütmesi gereken kişi ona bakmalıdır. İstenilen etkiye ulaştıktan sonra ruhlara teşekkür etmeli ve bitkiyi kesişme noktasına götürmelisiniz.

Bazı incelemelere göre, bu sihirli ritüel mükemmel sonuçlar veriyor.

Komplolara ek olarak, penisi büyütmeyi amaçlayan bir rune kullanılabilir.

Merhemler ve kremler

Merhemler ve kremler penisi büyütmeye yardımcı olabilir. En sık kullanılan tarife bir göz atalım.

Penis büyütme için kurutulmuş sülüklerden krem (merhem). Bir üyeyi daha fazla yapmak için aşağıdaki çare hazırlanmalıdır. 100 gr kuru sülük alın, ince bir toz haline getirin, 200 gr eritilmiş kuzu yağı dökün ve iyice karıştırın. Ev yapımı penis büyütme kremi yatmadan önceki akşam cilde sürülmelidir.

Halk yollarında penisi büyütmenin başka yöntemleri de var. Bununla birlikte, sadece en ilginç olanlarını değil, aynı zamanda organı büyütmenize de gerçekten izin verdik. Diğer durumlarda, peniste halk yolunda bir artış, kural olarak sonuç getirmez.