Ameliyat ve kimya olmadan penis büyütmek mümkün mü ve nasıl? 7 yol

bir adam bir penise bakar ve onu büyütmek ister

Onurlarının büyüklüğü sorunu, az sayıda erkeği endişelendirmez.

Ameliyat gibi sert önlemlere başvurmadan önce, penisi büyütmek için daha hassas ve aynı zamanda etkili yöntemler deneyebilirsiniz.

Neyse ki, kabartma tozundan çeşitli aletlere kadar birçoğu var.

Sadece onları anlamanız ve kendinize uygun olanları belirlemeniz gerekiyor. Penisi ameliyatsız büyütmenin mümkün olup olmadığını bugün düşünün.

Gerçeklik ve verimlilik

bir adam penisini büyütmek istiyor

Bazıları, yalnızca bir plastik cerrahın yardımıyla doğanın verdiği şeyi değiştirebileceğinize ve başka hiçbir şeyin değiştirilemeyeceğine inanıyor. Ama aklınızı kaybetmeyin ve söylenen her şeye akılsızca inanmayın.

Ameliyatsız penisin gerçekten nasıl büyütüleceğinden bahsedelim. Penisin boyutunu bir şekilde düzeltmek için tasarlanmış herhangi bir araç, bu organı etkiler, aksi takdirde icat olmazdı.

Tabii ki %100 sonuçtan kesinlikle bahsetmemek gerekir, çünkü organizmanın bireyselliği ameliyatsız penis büyütme gibi zorlu bir süreçte belirleyici rol oynayabilir.

Bağımsız prosedürlerin süresi de plastik cerrahiden çok daha uzundur. Bununla birlikte, seçilen bir veya başka bir yöntemle ilgili tüm gerekli önerileri izleyerek bir hedef belirledikten sonra, önemli bir başarı elde edebilirsiniz.

Penis büyütme yöntemleri

Penisi ameliyatsız büyütmeyi öğrenmenin zamanı geldi. Ameliyata başvurmadan penis boyutunu ayarlamak için kullanılan ev yöntemleri vardır:

 1. Kremler.
 2. Pompalar.
 3. Genişleticiler.
 4. Egzersizler.
 5. Mastürbasyon.
 6. Masaj.
 7. Geleneksel tıp (soda, bitki çayları. )

Penis büyütme için özel haplar ve diyet takviyeleri de olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Merhemler ve jeller

kadın bir erkeğin penisini büyüttükten sonra ölçtü

Bir merhem veya jel kullanarak istediğiniz penis boyutu sonucunu elde etmek için öncelikle doğru ürünü seçmeniz gerekir.

Temel olarak, her merhem veya jel, talimatlarda belirtilen önerilere göre uygulanır.

İşlemler birkaç ay boyunca bir kursta gerçekleştirilir, ancak, kullanımın ilk haftasında ameliyatsız penis büyütme zaten gözlemlenebilir.

Bu tür ilaçlar, hücresel yapıları etkileyerek, gerekli süreçleri tetikleyerek hareket eder. Birçok jel ve merhem, hücre bölünmesi uyarıcısı ilkesi üzerinde çalışır, ayrıca onları besler ve metabolik süreçleri iyileştirir. Bu nedenle, genital organ boyutunu değiştirebilir.

Penisi ameliyatsız, kremler ve merhemler kullanarak büyütmeden önce, her organizmanın merhem veya jel bileşenlerinin etkilerine yenik düşmeyeceği, etki eksikliğine veya yavaş ilerlemesine neden olabileceği unutulmamalıdır.

Kontrendikasyon - bu ilaçların zengin olduğu maddelere sadece bireysel hoşgörüsüzlük.

Ardından, penisi kremler ve ameliyatlar olmadan nasıl büyüteceğimizi öğreneceğiz.

Pompa

pompa ile penis büyütme

Kimyasız bir penisin nasıl büyütüleceğini bilmek istiyorsanız, yayınımızın aşağıdaki bölümlerini okuyun.

Pompa gibi bir cihazın çalışma prensibi, penis üzerinde hareket eden cihazın oluşturduğu basınç yardımıyla penisteki süreçlerde ve kan akışında bir artış olduğu gerçeğine dayanmaktadır.

Bu etki, hücresel yapıların yoğun bir şekilde bölünmesini ve büyümesini mümkün kılar.

Ancak pompa bunun için güç sağlayamaz.

Bu nedenle, bir pompa kullanarak diyetinize kesinlikle daha fazla hayvansal protein, glikoz ve B vitamini eklemelisiniz.

Penis büyütme pompası kişiye özel hesaplanan ve ilk seanstan sonra netleşecek özel bir şemaya göre kullanılır. Prosedürün özü, istenen basınç seviyesini ayarlamak veya ayarlamayı kendiniz yapmak ve cihazı penisin üzerine koyarak belirli bir süreye dayanmaktır.

Temel olarak, prosedürün süresi 20 dakika ile bir saat arasında değişmektedir. Bu, pompanın türüne ve ne tür bir oturumun gerçekleştirildiğine bağlıdır. Gün içerisinde tekrarlar olabilir ancak bu durumda işlem süresi azalacaktır.

Ana şey, hem penisi merhem ve operasyonlar olmadan büyütmeye hem de kalınlaştırmaya yardımcı olan bir cihaz kullanarak aşırıya kaçmamaktır. Aksi takdirde, önemli miktarda morarma kazanabilirsiniz. Ancak hidrolik pompa kullanılması durumunda morarma korkunç değildir.

genişletici

Hem penisi ameliyatsız büyütmeye hem de kalınlaştırmaya yardımcı olan basit bir cihaz. Hassas bir şekilde çalışır, sabitleneceği durumdaki penis hücrelerine yavaş yavaş direnç kazandırır.

Penisin uzayacağından ve bu nedenle inceleceğinden korkmak çok aptalca, çünkü bu, insan vücudunun fizyolojisinin banal yasalarıyla çelişiyor.

penis büyütücü

Böyle bir aparat, esas olarak bir sonucun varlığına veya yokluğuna bağlı olan bir kursta kullanılır.

10 günlük düzenli ve doğru kullanımdan sonra değişiklikler gözlenebilmektedir.

Prosedür günde birkaç kez (tercihen) gerçekleştirilir ve penis, talimatlarda belirtilen süre boyunca uzatıcıya sabitlenir.

Seanslar bir saatten üçe kadar sürer.

İşlem sırasında penisin rahat durumunu korumak ve ağrıdan kaçınmak önemlidir.

Kontrendikasyonlar sadece organın duyarlılığı artmış olanlarda olabilir, diğer durumlarda kontrendikasyon yoktur.

Fiziksel egzersizler

Egzersiz, penisinizi ameliyatsız büyütmenin başka bir iyi yoludur. Kasları tonlandırabilir ve büyümelerini sağlayabilir.

En ünlü egzersizler jelqing ve Kegel tekniğidir.

Etki, eğitimden bir ay sonra beklenebilir. Antrenman sırasında beslenmeyi doğru düşünmelisiniz, kas yapılarının büyümesi için özel kokteyller kullanmaya başlayabilirsiniz.

Egzersiz, ne krem ne de hap kullanmayan penis büyütme yöntemlerini ifade eder. Doğru, egzersiz düzenli olmalı ve erkek onuruna zarar vermemek için izin verilen yük seviyesini aşmamalıdır.

kadın bir adamın horoz büyüklüğüne şaşırdı

Bu tür manipülasyonları gerçekleştirirken şiddetli rahatsızlık ve acı verici duyumlara izin vermemek önemlidir.

Aşağıdaki alıştırmaları kullanabilirsiniz:

 • başlangıçta penisi özel bir yağlayıcı ile yağlamanız gerekir;
 • yapılacak bir sonraki şey bir ereksiyon elde etmektir;
 • %100 ereksiyon sağlanır sağlanmaz, kavernöz dokudaki kanın bir süre daha tutulabilmesi için başparmağınız ve işaret parmağınızla penisin tabanını tutmalısınız;
 • bir elini genital organın tabanında bırakırken, diğeri aynı şekilde başı tabanından tutmalıdır;
 • sonraki adım, çeşitli yönlerde germe egzersizleri olacaktır. İlk önce ileri yönde (kollar yavaş yavaş birbirinden farklı yönlerde ayrılır), sonra sağa ve sola. Her esneme sonuna kadar yapılmalı ve 10 saniye sabitlenmelidir;
 • egzersizi günde birkaç kez tekrarlamanız gerekir, bir seansın süresi 5 dakikadır.

Masaj

penis büyütme masajı

Ameliyatsız penis büyütme (masaj olarak anılır) için en etkili tekniklerden biri Tao tekniğidir. Aşağıdaki gibi gerçekleştirilir:

 1. Başlangıç olarak, tüm süreçleri sakinleştirmek ve işleme hazırlanmak için suyla nemlendirilmesi ve penisin etrafına sarılması gereken normal bir bez parçası kullanabilirsiniz.
 2. Organı kuruttuktan sonra masaja devam edebilirsiniz.
 3. Parmakları penisin dibine yerleştirdikten sonra kanın sonuna kadar akması gerekir.
 4. Genlikte, ancak dikkatli bir şekilde, organı izin verilen maksimum kuvvetle kavrayarak hareketler yapmanız gerekir.
 5. İşlemin süresi 10 dakikadır.
 6. Böyle bir masajın seyri birkaç ay olmalıdır.

Mastürbasyon

Dedikleri gibi, işi zevkle birleştirmenin bir yolu var. Özü, gün içinde beş defaya kadar mastürbasyon yapmaktır. Bu tür prosedürlerin seyri arka arkaya en az yedi gün olmalıdır. Penisi bu şekilde ameliyatsız büyütmek mümkün müdür ve penis neden büyümeye başlar? Hadi bulalım.

Mastürbasyon nedeniyle, dokularda meydana gelen tüm süreçlerin hızını önemli ölçüde artıran cinsel organlara kan akışında bir artış meydana gelir.

Eğer günde bu kadar çok zamanı kendinize ayırmak ve mastürbasyon yapmakla vakit geçirmek mümkün değilse, o zaman sadece ereksiyon ile aynı sayıda elde edebilirsiniz, ancak yine de başlayan süreci tamamlamak daha iyidir.

Halk otları

Ve son yolumuz, şifalı otlar kullanarak penisi ameliyatsız büyütmenin yolu. Aşağıdaki liste, bireysel duyarlılığı dikkate alarak uygun bir şey seçmenize yardımcı olacaktır:

Penis büyütme için ginkgo biloba yaprakları
 • alıç;
 • Ginkgo yaprakları;
 • katuaba;
 • Kore ginsengi.

Otları kullanma prensibi basittir. Tatmak için bunlardan herhangi birini seçtikten sonra, her gün cinsel organlara sürülmesi gereken bir kaynatma hazırlamalısınız.

Bunu günde iki veya üç kez yapmanız önerilir.

Tüm şifalı bitkiler kümülatif bir etkiye sahiptir, bu nedenle sonucu anında beklememelisiniz.

Uygulamanın onuncu gününden itibaren, bu kurs kesin olarak bir şey söylemek için çok küçük olsa da, değişiklikleri gözlemlemek mümkün olacaktır. Birkaç ay boyunca kaynatma kullanılması tavsiye edilir.

Ameliyatsız penis büyütme yöntemi ve yöntemi seçerek, birkaç tekniği bir arada nasıl dengeleyeceğinizi de düşünebilirsiniz. Bunu doğru bir şekilde yapmak ve kendinize zarar vermemek önemlidir, o zaman sonuç kesinlikle uzun sürmeyecektir.